Vémola mění vyjádření a svou verzi příběhu. Kaiserovi se omluvil, Lelu prý ale rozhodně nenapadl

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karlos vemola
Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Karlos Vémola se podle svých prvotních slov rozešel s partnerkou Lelou Ceterovou poté, co ji přistihl se svým dobrým kamarádem, podnikatelem Vítem Kaiserem. Ve videu na svém Instagramu dokonce přiznal, že muži vrazil facku. Teď to ale vypadá, že je vše jinak.

MMA bojovník se údajně snažil předat veřejnosti informace dříve, než to udělají média, proto natočil video, které později z vlastní vůle smazal. Ukazuje se ale, že vše, co v něm říkal, nebyla tak docela pravda. Za celou řadou vyjádření si sice Vémola stojí, některá z nich ale naopak změnil.

Manželka Víta Kaisera obvinění bojovníka vyvrací. Navíc se připojila i žaloba od Ceterové, kterou měl podle jejích slov zápasník napadnout a zbít ji i s dítětem v náručí. Jaká je ale skutečná pravda? Podle extra.cz se už od některých svých výroků sám Vémola s odstupem času distancuje.

Nejsem žádný nevěrník

„Všude na sociálních sítích chce dávat, že já jsem ten nevěrník, že ji biju a tak dále… Dovedu si představit, že když člověk zjistí, že mu žena spí s jeho dobrým kamarádem, tak facky začnou lítat. Facky dostal jen on, dostal dvě. Ne proto, že spí s mojí ženou, ale proto, že je prase, že si hraje na kamaráda,“ svěřil se Vémola ve smazaném videu, o němž jsme už psali.

„Chová se jako prase také vůči své ženě, která nedávno porodila, před měsícem měla srdeční problémy. Zatímco jsem jí zařizoval doktora, on mi spal se ženou,“ dodal. Jenže Kaiser i jeho manželka se proti tomuto obvinění výrazně ohradili.

„Můj manžel žádný vztah mimo mě nemá. Máme malé děti, žijeme řádným rodinným životem. Jsme de facto pořád spolu a problémy jiných odmítáme řešit na úkor vztahu v naší rodině,“ uvedla pro extra.cz Kaiserova žena. A podle toho, jak se Vémola teď chová, to vypadá, že mluví pravdu.

Kaiserovi se omluvil. Lela nejprve zapírala

Lela Ceterová po prvních médiích zapírala, že by vůbec k nějakému rozchodu došlo. „Máte mylné informace. To jste se zbláznili? Nikdo se s nikým nerozešel,“ vyjádřila se. Později ale svou výpověď změnila a řekla, že ji Karlos zbil, a to dokonce s malou v náručí.

„Karlos Vémola aktuálně neprochází lehkým životním obdobím. Dlouhodobě ho trápí zdravotní problémy, které mu neumožňují dělat to, co má v životě nejraději, a to je zápasení. Karlos je milující otec všech svých dětí, kterým chce dávat v životě to nejlepší. Na tom jeho aktuální problémy s Lelou Ceterovou nic nemění,“ napsal Karlosův mediální zástupce.

Sám Vémola se později Kaiserovi i jeho ženě omluvil z falešného nařčení, odmítá ale, že by jakkoli ublížil své partnerce nebo dítěti. To jsou podle jeho slov jenom nepravdivé pomluvy, které si vymyslela, aby nemusela čelit vlastním výčitkám svědomí.

Zdroj: fightlife.cz, extra.cz, idnes.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články