Ve vězení to nebylo tak zlé, říká pašeračka Tereza Hlůšková. Doma chce očistit své jméno

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza hluskova
Zdroj: Profimedia

Příběh Terezy Hlůškové je známý asi každému. Mladá modelka se vydala se svou kamarádkou do Pákistánu, kde ji ale chytili celníci s několika kilogramy heroinu v zavazadle.

Tereza se dlouho snažila osvobodit, z pákistánského vězení se ovšem dostala až po několika letech, a to díky několika odvoláním i nedostatku důkazů, které poskytli celníci. Teď už je v České republice a rozhodně se nechce schovávat. Vrátila se mnohem silnější.

Tereza se vrací do běžného života

Už se viděla s rodinou, přáteli, nebojí se chodit ven – prostě žije normální život, jako by se nic nestalo. Navíc o tomto tématu hovoří se všemi, kteří se na něj zeptají. Nestydí se mluvit o životě ve vězení, o podmínkách, které tam panovaly.

„Zvládla jsem to díky své povaze. Jiní by se možná složili po týdnu,“ svěřila se Hlůšková pro Expres.cz. Mluvila také o svých budoucích plánech. Před 4 lety se jí změnil od základů život a vytrpěla si mnoho. Čeští psychologové sice mluvili o tom, v jakém se může vrátit stavu, ale Tereza je nad věcí.

Na její psychice se pobyt ve vězení a boj o svobodu příliš nepodepsaly. Co tedy celou dobu ve vězení dělala? „Pravidelně jsem tam cvičila, četla knihy. Lidé kolem se ke mně chovali hezky. Hodně mi ale vadily ještěrky v cele, které na mě padaly ze stropu,“ vzpomíná Tereza.

Musí si najít práci a chystá se očistit své jméno

Vězení ji také připravilo o několik kilogramů na váze, které ale zase nabrala během pobytu v České republice. „Po návratu do Česka jsem ale zase pár kilo nabrala a chci shodit,“ směje se Tereza, která si teď bude hledat práci a také se snažit očistit své jméno.

Ohledně jejího propuštění a následného příjezdu do Česka kolovaly médii různé informace. Ve skutečnosti byla zavřená doma jen několik prvních dní, nyní už si užívá normálního života se vším všudy. Minulost nechává za sebou, nechce se tím trápit.

Co se týče práce, ještě přemýšlí, co by ji mohlo bavit. „Chtěla bych také očistit své jméno,“ dodala na závěr mladá sympatická dívka, která si během posledních let zažila peklo na zemi.

Zdroj: Expres

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články