Vdova po zakladateli Playboye: Z peroxidové ženštiny s oranžovým opálením je teď půvabná dáma s okouzlujícím úsměvem

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
crystal harris
crystal harris

Když v roce 2017 ve svých devadesáti jedna letech zemřel zakladatel časopisu Playboy Hugh Hefner, jeho manželka Crystal Harris se stala terčem novinářů. Každý chtěl vědět, jak si žije vdova po milionáři. Crystal dlouho rozhovory s novináři odmítala a mluvila o všem jenom stručně.

Podle mnohých byla žena o šedesát let mladší s Hefnerem pouze pro peníze, ona ale vypověděla, že skutečně truchlí a byla schopná promluvit o všem až mnohem později.

O tom, jaký byl mezi nimi vztah, se spekuluje dodnes. Ačkoli mnohé napovídá, že nikdy nešlo pouze o peníze, postaral se Hefner o to, aby měla po jeho smrti třicetiletá Crystal střechu nad hlavou.

Peníze rozdělil mezi děti, ona zdědila vilu

Ačkoli se Hefnerův majetek odhadoval zpočátku na čtyřicet pět milionů dolarů, nakonec se ukázalo, že je to ve skutečnosti pouhých patnáct. Z nich navíc Harris příliš neviděla.

Už v předmanželské smlouvě si totiž s Hefnerem slíbili, že majetek a peníze po něm podědí jeho děti. Přesto ale Crystal po jeho smrti s prázdnou neodešla.

Zdědila velké sídlo i s pozemky, které se ale následně pokusila prodat. Bohužel jí stanovená částka nepřilákala příliš zájemců, a tak se vila prodala až po několika měsících a po snížení ceny.

Cestuje, bloguje, pomáhá

Crystal jako důvod prodeje vily uvedla fakt, že potřebuje peníze na to, aby odstartovala nový život. Během Hefnerova života totiž měla nejen vilu, ale i jeho služebnictvo, bohatou společnost, neměla nikdy klid.

Po prodeji vily se začala věnovat cestování a provozu blogu, na kterém sdílí příběhy ze zahraničních cest. Kromě toho v současné době vlastní pět nemovitostí, které pronajímá.

To jí přináší údajně nejen peníze, ale i radost. Její matka je realitní makléřka a práci s pronájmem nemovitostí tak mají v rodině.

Crystal Harris ale velkou část peněz využila také k tomu, aby pomohla hned několika velkým fondům a nadacím.

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Věří, že ještě najde lásku

Ačkoli podle svých slov nejprve smrt svého manžela oplakávala, dnes po letech ví, že v jejím věku život nekončí. Je otevřená novým začátkům, a pokud by se našel někdo, kdo za to bude stát, nebojí se znovu zamilovat.

Na dotazy, zda by měl být její partner typově podobný Hefnerovi, reaguje se smíchem. S nadsázkou tvrdí, že se těžko najde další postarší milionář, kterého by okouzlila.

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články