CelebrityKomerční sdělení

Vánoční pohlednice bez vánočních kulis. Snímek královské rodiny skrývá mnoho zvláštností

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
william kate
Zdroj: Profimedia

Princ William a vévodkyně Kate se pro letošní vánoční pohlednici nechali zvěčnit na velmi zvláštním místě. Nejedná se o vánoční fotografii, jak by totiž mohli všichni očekávat.

Nefotili se ani ve Velké Británii, místo toho zvolili místo, kam se Kate velmi ráda vrací a má ho ráda. Kromě toho na snímku můžete vidět ještě několik zvláštních detailů, které mohou být skrytými přáními rodiny.

Fotografování v Jordánsku, překvapení v podobě barev oblečení

Kate miluje Jordánsko a jeho okolí. Není divu, že právě tady vznikla fotografie, která bude zdobit vánoční pohlednice. V dětství tu vévodkyně strávila dva roky, a to díky tatínkovi, který pracoval pro British Airways. I letos se sem rodina vydala, tentokrát na tajnou rodinnou dovolenou.

Kate se nikdy netají tím, že svým dětem chce dopřát nejen soukromí, ale také klidné a příjemné dětství, jako měla ona sama. Je tak jasné, že se bude snažit je držet dál od médií. Na snímku je vidět, že Charlotte a Louis jsou sladěni do modré barvy, ostatní členové rodiny jsou oblečeni do olivově zelené.

To má určitý skrytý význam, protože zemské odstíny barev znamenají mír, harmonii a hojnost, a jsou tak úzce spjaté právě s vánočními svátky. Fanoušci se také vyjádřili k tomu, že u malého George a jeho otce se může jednat také o symboliku toho, že malý George jednou převezme trůn po Williamovi.

Ukrývá fotografie skryté poselství?

Charlotte a Louis k sobě ladí možná ještě z jiného důvodu – tito dva sourozenci jsou si velmi blízcí. Maličká princezna je oblečená do modrých šatů, Louis má na sobě pruhované tričko také modré barvy. Jejich vztah mimo jiné prozradila také fotografie z Charlottiných třetích narozenin, jak uvedl blesk.cz.

Na nich je vidět, kdo má koho pod ochrannými křídly – Charlottka se tiskne k mladšímu bráškovi a vypadá to, že se ho jen tak nevzdá. Zvláštní také je, že má princ William na sobě kraťasy. Jak je známo, je viděn jen v dlouhých kalhotách.

Šortky a odhalená kolena ukazuje hlavně při sportovních příležitostech. Fotografie tak podle toho vznikla v době, kdy byla rodina opravdu šťastná. Královské rodiny své pocity nebo emoce nedávají moc často najevo, i tím je snímek výjimečný.

Kate s Williamem se navzájem dotýkají rukama na kolenou a opravdu je vzácné, že takto veřejně projeví svou náklonnost. Oficiální fotografie vážených členů královské rodiny jsou vždy do detailu naplánované, a tak si myslíme, že i tato skrývá poselství.

Zdroj: blesk.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články