Valentýna Bečková zazářila na premiéře v princeznovských šatech. Dětskou herečku srovnávají s Tomášem Holým

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
valentyna beckova
Zdroj: Profimedia

Je jí teprve 9 let, už teď ale v showbyznysu zazářila. Valentýna Bečková je dětská herečka, která se nedávno objevila na obrazovkách například v pohádce Tajemství staré bambitky 2. Aktuálně ji můžete vidět v novém snímku Přání k narozeninám. I na jeho premiéře ukázala, že do showbyznysu už ve svém věku rozhodně patří.

Začala u menších rolí v hudebních klipech. Objevila se například v písničce Vánoce jako dřív od Marka Ztraceného a Hany Zagorové. Pak ale dokázala, že má talent a může si zahrát klidně i ve dvouhodinových filmech.

„Namířeno mám do Hollywoodu! Nejdřív ale musím zjistit, čím pojedu a kde mám sehnat limuzínu,“ prohlásila kdysi v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Její roztomilost a dětské uvažování sice tehdy fanoušky pobavily, je ale zřejmé, že mezi hvězdy se opravdu jednou Valentýna dostane.

Nadějná mladá herečka

V pohádce Tajemství staré bambitky 2 si zahrála malou princeznu Johanku. Její rodiče ztvárnili Tomáš Klus a Kamila Janovičová, jejího dědečka Ondřej Vetchý. Podle serveru Aplausin je dokonce Valentýna srovnávána s legendárním dětským hercem Tomášem Holým.

V celovečerním filmu se objevila poprvé v roce 2019, jednalo se tehdy o snímek Ženy v běhu. Z jejích slov je vidět, že má v sobě stále dětskou naivitu a rozhodně má před sebou ještě dlouhou cestu. Své honoráře si totiž například podle iDNES šetří na to, aby mohla vidět Ježíška. To řekla na konci roku 2021.

Na druhou stranu už teď v herectví vyniká a jednou ji jistě čeká zářná kariéra. „Říkám to úplně všude, já jsem se do ní úplně zamiloval. Asi jsem nehrál s talentovanější herečkou, ona je taková neposkvrněná,“ říká o své malé partnerce z pohádky pro Aplausin Tomáš Klus.

Na premiéře zazářila

Valentýna Bečková dorazila na premiéru filmu Přání k narozeninám, ve kterém si také zahrála. V Kině Lucerna zazářila v zelených šatech a její dětský úsměv zvedal náladu všem v sále.

valentyna beckova

Zdroj: Profimedia

Zatímco většina celebrit dorazila v tmavém společenském oblečení, holčička byla velmi nápadná. K zeleným šatům nazula stříbrné lesklé boty, aby zářila ještě víc.

Je jasné, že když se umí dobře obléknout do společnosti, má základy zvládnuté a může se své práci věnovat i do budoucna.

Podle svých slov by časem chtěla k herectví přidat ještě režírování a nakonec z něj udělat svou hlavní živnost.

„Ono jí to opravdu baví. Valentýnka si hraje jako normální holčička a pak jí najdu u počítače s tím, že píše film,“ řekla v rozhovoru pro Český rozhlas její maminka.

Zdroj: Profimedia, Aplausin, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články