Vady na kráse se nevyhýbají ani slavným. Victoria Beckham má zdeformované prsty na nohou, Karolíně Kurkové chybí pupík

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Victoria Beckham
Zdroj: Profimedia

Lidé mají často tendenci dělat si hlavu s věcmi, které nikdo jiný kolem nich neřeší. Například takové vady na kráse. Skoro každý z nás nějakou máme. Obvykle ale vadí nejvíce nám samotným, zatímco jiní ji nevnímají. Drobné detaily, které nás dělají námi, přitom často nejsou žádným velkým problémem.

Mnoho celebrit má nějakou tu vadu na kráse. Některé se díky nim proslavily, jiné dokazují, že i navzdory těmto drobnostem mají ve světě showbyznysu své místo. Podívejte se, kdo z vašich oblíbenců je něčím výjimečný. A příště si možná ze svých vlastních drobných chybiček na kráse nic dělat nebudete.

Herci a hudebníci

Herečka Kate Hudson by se z fleku mohla živit modelingem. A to i přesto, že má na jedné noze místo pěti prstů rovnou šest. Stejný problém pak má i Halle Berry. Herec Ashton Kutcher má zase mezi prsty na nohou plovací blány.

Herečka Megan Fox má zakulacené palce na rukou, Andy García má zase na památku po svém siamském dvojčeti na rameni pořádnou jizvu. Hudebník Harry Styles je miláčkem žen. A to i přesto, že má na hrudníku celkem 4 bradavky.

Co se týče českých herců, zmínit můžeme například Filipa Kaňkovského, který na první pohled zaujme svýma zvláštníma očima. Prozradil, že jde o problém zvaný epikantus, kvůli kterému jeho oči trochu připomínají ty japonské.

Martin Zounar pak má na čele viditelnou jizvu a Simona Babčáková nebo Sandra Pogodová si v dětství prošly šikanou kvůli svým velkým nosům.

Modelky s vadou na kráse

Vadu na kráse neskrývají ani některé modelky. Victoria Beckham si za tu svou může sama. Má zdeformované prsty na noze, k čemuž došlo kvůli nošení špatné obuvi, píše Blesk pro ženy.

Česká modelka Karolína Kurková zase po operaci kýly nemá pupík. I tak se ale v plavkách ukazuje poměrně běžně a velmi jí to sluší. Kateřina Kasanová, další významná česká modelka, pak trpí heterochromií, vzácnou vadou, při které má každé oko zbarvené jinak.

Zdroj: Extra, Blesk pro ženy, Óčko, Novinky, Šíp, Blesk, Hollywood Life, Reddit, Lad Bible

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články