Václav Vydra prozradil recept na šťastné manželství. To první mu ale nevyšlo

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Vydra Bouskova
Zdroj: Nextfoto

Václav Vydra a jeho žena Jana Boušková jsou spolu tak spjati, že si jen těžko umí člověk představit, že někdy nebyli spolu. Zatímco herec byl do své budoucí manželky zamilovaný už od počátku, Janě chvíli trvalo, než přišla na to, kdo je ten pravý.

Jana Boušková a Václav Vydra jsou spolu už téměř 40 let. Společně mají statek u slapské přehrady. Také spolu už několik let namlouvají televizní pořad Prostřeno.

Byl velmi neoblomný

Jen těžko si lze představit stabilnější pár českého showbyznysu. To ale neznamená, že počátky jeho vztahu byly úplně jednoduché.

Jak se Václav svěřil po premiéře divadelní hry Nikdy není pozdě, jako dobyvatel své životní lásky byl velmi snaživý.

„Jsem podobně urputný, ano. To byste se ale musela zeptat mé ženy, ona s tím má bohaté zkušenosti,“ svěřil se pro Lifee. Své vyvolené tak nosil každý den květiny či ovoce.

Jana si ale našla jiného

Jana to ovšem neviděla stejně. Svému spolužákovi z konzervatoře řekla, že ho má sice ráda, ale jen jako kamaráda, a že jej nemiluje. Začala pak žít s Petrem Svojtkou.

Václav Vydra se pokusil z nešťastné lásky „oklepat“. Začal chodit s herečkou Danou Homolovou, kterou si po několika letech vztahu dokonce vzal.

Nakonec skončili spolu

Pak ale zasáhl zřejmě osud. Boušková tragicky o svého manžela přišla. A rameno, o které se v náročné době mohla opřít, nepatřilo nikomu jinému než právě Vydrovi.

Od té doby jsou stále spolu. A jaký je podle něj recept na dlouhý vztah? „Není to všechno jen o lásce, je v tom i přátelství a vzájemné sympatie. V každé životní etapě převažuje něco jiného. Ale pokud tam ten pocit, že ti lidé chtějí být spolu, je pořád v jakýchkoli podobách, tak spolu jsou,“ vysvětlil serveru Super.

Zdroj: Blesk, Lifee, Super

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články