Václav Upír Krejčí prchl po hádce s manželkou na Srí Lanku. Nejspíš se neplánuje vracet

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vaclav upir krejci
Zdroj: Profimedia

Dnes šestašedesátiletý herec a bavič Václav Upír Krejčí se objevoval v televizi a médiích spíše dříve, v poslední době na popularitě spíše ztrácel. A návrat pravděpodobně příliš nehrozí. Po nedávném dramatickém večeru totiž odjel z republiky na Srí Lanku a je jen otázkou, zda se chce ještě vrátit.

Hádka s manželkou. To stačilo k tomu, aby se slavný umělec rozhodl opustit svou rodnou vlast. S manželkou Zuzanou se nepohodli už několikrát, tentokrát to ale bylo jiné. Herec totiž od hádky utekl k pití, potom měl ale autonehodu. Nakonec našel azyl u kamaráda na Srí Lance.

Důvodem hádky byla údajná nevěra manželky. Romantický pobyt na chatě se během června zvrtnul a herec se dozvěděl něco, po čem nedokázal doma se ženou zůstat. Jenomže jelikož mu to nemyslelo jasně, sedl pod vlivem alkoholu do auta. Když boural, došlo mu, že potřebuje čas a prostor na to, aby všechno vyřešil.

Chtěl potrápit ženu

„Chtěl jsem tím Zuzanku vytrestat,“ přiznal herec, který i s autem skončil v příkopu. Do hledáčku policie se podle Aha! dostal tím, že nadýchal 2,7 promile alkoholu v krvi. Vytrestal tak maximálně sám sebe, což si teď také dobře uvědomuje.

Václav Upír Krejčí docílil toho, že se na něho manželka naštvala a přestala s ním mluvit. Když pak zmínil, že to on by měl být naštvaný, zkritizovaly jeho jednání i jeho dvě dcery, které s ním od té doby také nemluví. A proto se rozhodl pro ústup.

Je prý šťastný

Nějaký čas to trvalo, než se ze zahraničí ozval. Původně si tam jel vyčistit hlavu, schovat se před problémy. Teď ale není jasné, zda se bude někdy vracet.  „Jsem šťastný,“ vzkázal fanouškům. Dodal, že nemá teď důvod se do České republiky vracet.

„Je tady ráj na zemi, Roman tu napůl žije. Nemyslím na tu, která mě opustila, je tu skvělá parta a mně se vůbec nechce domů,“ svěřil se. Je tak dost možné, že se na Srí Lance zabydlí a všechno, co měl u nás, hodí za hlavu.

Václav by chtěl nyní začít nový život. Nevracet se myšlenkami k partnerce, která ho opustila, která se o něho nebála ani po nehodě. Ta vypadala na první pohled děsivě, Upírovi se ale jako zázrakem nic nestalo. Je mu ale líto o jedné věci.

A to jeho auta. Jednalo se totiž o dárek k Vánocům. Až poté, co herec vystřízlivěl a zjistil, v jakém stavu jeho auto je, došlo mu, že se v něm už nikam neprojede. Na druhou stranu mu to ani nevadí, podle jeho slov je to jen další cesta, jak se zbavit starých vzpomínek.

Zdroj: Aha!, Čas pro ženy, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články