Václav Upír Krejčí měl autonehodu. Podle všeho si chtěl ublížit

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
vaclav upir krejci
Zdroj: Nextfoto

Václav Upír Krejčí byl účastníkem nehody. Sám seděl za volantem vozu, který sjel do potoka. Krejčí byl navíc silně opilý, skončil v nemocnici. Dopravní nehoda se stala u Prahy v Mirošovicích.

Podle informací CNN Prima NEWS šlo právě o českého herce, který si chtěl sám ublížit. Vůz byl v potoce převrácený a podle svědků řidič utekl do lesa. Nakonec nadýchal 2,7 promile alkoholu. Skončil v nemocnici, navíc na místě nehody byla i jeho žena s dcerou.

Kousek od nehody má Krejčí chalupu

V době nehody byl podle policie ve voze sám, takže manželka musela přijet o něco později. Z potoka se automobil dostal až za pomoci těžké techniky a Krejčí byl zraněný převezený do nemocnice. Manželka Krejčího se ale k situaci nechtěla vyjadřovat, nicméně potvrdila, že k ní skutečně došlo.

Policie bude případ vyšetřovat

Podle policie se měl herec před nehodou opít, poté sednou za volant a úmyslně narazit do stromu a poté s autem sjel do vody. Podle CNN Prima NEWS tak měl řešit spory s manželkou.

Jak to ale bylo ve skutečnosti, bude vyšetřovat policie. Zraněný Krejčí se zatím nevyjádřil, nemocnice ani neprozradila, jestli je v pořádku a kdy bude propuštěný domů.

Krejčího můžete znát jako zpěváka dua Dýza Boys, kde vystupoval s Ivem Pešákem. Mimtrio zase tvořil s Michalem Nesvadbou a Světlanou Nálepkovou. Vidět jste ho mohli také v pohádce s Čerty nejsou žerty.

Nyní o sobě 67letý bavič a herec nějaké době dává opět vědět, bohužel ale ve špatném světle.

Zdroj: Blesk, CNN Prima NEWS

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články