Václav Upír Krejčí hazarduje se zdravím. S dírami v břiše dováděl ve společnosti

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Krejci Vaclav Upir
Zdroj: Profimedia

Herec a mim Václav Upír Krejčí je už přes rok v důchodu. Klidu si ale ani trochu neužívá. Stále se snaží pracovat, a to navzdory několika zdravotním problémům, které ho v poslední době potkaly. Naposledy to byla akutní pupeční kýla.

Václav Upír Krejčí je vskutku renesanční člověk. Je totiž scenárista, režisér, spisovatel, ale také bavič, herec a v neposlední řadě mim.

Trable se zdravím

V poslední době ho ale trápí zdravotní obtíže. „Mám po operaci zad, karpálu a ještě dalších věcí. A teď ta akutní pupeční kýla,“ svěřil se herec deníku Super.cz.

Herec měl ale pořádnou dávku štěstí. Na to, že má vyhřezlou pupeční kýlu, přišla před týdnem jeho lékařka při běžné zdravotní kontrole.

Nesmí nosit těžké věci a kýchat

„Paní doktorka řekla bez milosti, že musím okamžitě na sál,“ svěřil se deníku Aha! Operace proběhla laparoskopicky, tedy přes tři malé díry v břiše.

profimedia

Zdroj: Profimedia

Teď musí dodržovat rekonvalescenční režim. To se mu ale daří jen napůl. „Nesmím nějaký čas zvedat břemena nad pět kilo a kýchat,“ popsal deníku.

Nedokáže nepracovat

Místo odpočinku ale i nadále pracuje. „Včera jsem tři hodiny pracoval ve studiu a ve střižně a pak jsem měl hodinu zimnici jako blázen,“ přiznal se Super.cz.

Také dováděl ve společnosti, konkrétně na party Terezy Rays, na níž se ukázal i Felix Slováček s Dádou Patrasovou. Fotografům ukázal své díry v břiše a vzniklo i pár dalších rozverných snímků.

Proč ale se zdravím takto hazarduje a nedopřeje si pořádný odpočinek? Za všechno může jeho nová divadelní hra, kterou napsal, a dokonce ji i částečně režíruje.

„Mám závazky, potřebuju už zase pracovat. Třiadvacátého února máme v Divadle U Hasičů premiéru hry Krasavci na chmelu aneb Chlapy(i) jsou jen pro legraci, kterou jsem napsal a hraju v ní,“ vysvětlil webu Ahaonline.cz.

Zdroj: Ahaonline.cz, Super.cz, Zivotvcesku.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články