Václav Svoboda je pětinásobným dědečkem. Pochlubil se nejnovějším přírůstkem do rodiny

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Vaclav Svoboda
Zdroj: Nextfoto

V seriálu Ulice hraje Lumíra Nykla. Ve skutečném životě je nyní především dědečkem. A to už dokonce pětinásobným. Václav Svoboda se na sociální síti pochlubil chlapečkem, který dostal krásné české jméno Antonín.


„Představujeme Toníčka, naše páté vnoučátko,“ napsal Svoboda na svém instagramu. Společně s manželkou leží na fotce v dekách a mezi sebou mají malého chlapečka. Ten zabalený v chlupaté přikrývce spokojeně spí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Václav Svoboda (@vaclav.svoboda_official)

Herec i jeho žena se na fotce usmívají a je vidět, že jim miminko dělá obrovskou radost. Zda budou spíše rozmazlovacími prarodiči, to se zatím nesvěřili. Je ale jasné, že rodinné lásky se u nich Toníček nabaží dostatečně.

Pětinásobný dědeček

Je mu 59 let. V takovém věku mít na kontě už 5 vnoučat je pořádný výkon. Ten oceňují také sledující v komentářích na sociálních sítích. Pod příspěvkem na instagramu seriálu Ulice se to hemží gratulacemi i překvapenými reakcemi.

„Teda pětkrát dědou, vy se nezdáte! Moc gratuluji,“ napsala například uživatelka Natálie. „Velká gratulace. Já jsem babičkou už 7 měsíců a je to skvělý pocit,“ svěřila se pak paní Jana.

Drama v Ulici

V reálném životě se těší z pěti vnoučat, v Ulici Svoboda představuje dědečka jen jedné vnučce. Mezi ním a jeho příbuznými teď navíc dochází k řadě problémů a neshod. K nějakému rozšiřování rodiny se nejspíš v seriálovém světě neschyluje, spíš to vypadá na pořádné drama, uvádí Kinotip.

Naštěstí jde jen o seriál a ve skutečnosti je rodina Václava Svobody plná nadšení z nového přírůstku do rodiny. Všichni teď dělají maximum pro to, aby miminko vyrostlo v láskyplném prostředí a chlapec měl všechno, co potřebuje.

Zdroj: Instagram, Kinotip, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články