Václav Noid Bárta se potápěl se žraloky. A ukázal vyhrnuté trenky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Vaclav Noid Barta
Zdroj: Profimedia

Že bude Václav Noid Bárta tatínkem, to je známé už delší dobu. On i jeho partnerka Eliška se rozhodli, že si půl roku před porodem ještě pořádně užijí dovolené. Na Silvestra trávili čas na Maledivách a tam také přivítali nový rok. Teď už se ale Vašek těší do práce.

Na Instagramu se pravidelně chlubil hudebník fotografiemi z dovolené a mnoho fanoušků by mu mohlo takovou pohodu jenom závidět. Zatímco u nás střídavě mrzlo, chumelilo a foukal vítr, on si s rodinou užíval u moře a posílal do Čech pozitivní energii a trochu slunce.

Dnes se ale pochlubil poslední fotkou z teplých krajin a vrací se domů. A kromě příchodu miminka se už prý opravdu hodně těší do práce. Nikdo si zkrátka nemůže užívat věčně, i to moře se po čase omrzí, jak zpěvák tvrdí. I tak si ale podle všeho dovolenou užil.

S rodinou i se žraloky

V minulosti se Václav pochlubil na Instagramu několika fotkami ze zahraničí, kde ukázal, jak si společně s partnerkou a dcerou užívají na pláži. Poslal fanouškům do Čech celou řadu videí a vzkazů plných slunce a smíchu. Některé zážitky vypadají dokonce trochu nebezpečně.

Vašek totiž mimo jiné během svého pobytu na Maledivách krmil žraloky. Podle videa, které ukázal, to ale vypadá, že vše proběhlo v klidu a úspěšně. Nakonec přidal fotografii z pláže, u které se trochu smutně, ale zároveň i s novou nadějí pochlubil, že je z dovolené poslední.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vaclav Noid Barta (@vaclavnoidbarta_official)

„Poslední léto-fotka. Bylo to nádherný, ale jsem rád, že už jsme doma a konečně můžu zase makat,“ zasmál se muzikant a dodal ke snímku hashtag #workoholismus. Práce je teď samozřejmě důležitá, je ale také třeba připravit se na miminko. To by mělo přijít na svět zhruba za 3 měsíce.

Bude to konečně kluk?

Václav Noid Bárta už má dvě dcery. S Eliškou, která je v současné době v 6. měsíci těhotenství, má již holčičku Elišku, z prvního manželství pak dceru Terezku. Není tedy asi překvapením, že by si přál syna, už v minulosti ale řekl, že holčička bude také milým překvapením.

A právě k tomu nakonec i došlo. „Čekáme holčičku Aničku, je to krásné, těším se strašně moc,“ prozradil zpěvák pro super.cz. O tom, zda by si pár přál později ještě nějaké dítě,  aby konečně vyšel Noidovi ten chlapeček, prozatím nemluvil. A nejspíš je na to nyní opravdu brzy.

Důležité je, aby teď rodina držela co nejvíce při sobě. Eliška by měla hlavně odpočívat a dávat na sebe pozor. Snad si Vašek i přes svůj workoholismus najde na rodinu dostatek času. Vzhledem k tomu, jak natěšeně působí, se ale nejspíš není třeba obávat, že by se o své holky nepostaral.

Zdroj: Instagram, super.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články