Václav Noid Bárta přivítal na světě další princeznu. Se slzami v očích ukázal malou Aničku, kterou mu porodila partnerka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vaclav noid barta
Zdroj: Nextfoto

Václav Noid Bárta byl vždy u fanoušků známý jako usměvavý drsňák s chraplavým hlasem. Teď má ale k úsměvu další dobrý důvod a rozhodně ho jen tak neuvidíte se mračit. Jeho přítelkyně Eliška Grabcová totiž porodila krásnou holčičku, která dostala jméno Anička.

Václav má z předchozího manželství s Gábinou Dvořákovou dceru Terezku, s Eliškou pak spolu vychovávají malou Elišku, které říkají Elsa. Když se v médiích dvojice pochlubila tím, že bude i třetí zpěvákovo dítě holčička, řada lidí se ptala, jestli není Bárta zklamaný.

Jeho partnerka v tom má ale jasno. „Vůbec ne, Vašek byl u toho, když nám to paní doktorka oznámila. On už to s těmi holčičkami umí, nebo spíš holčičky to umí s tatínkem. Ale vždycky je hlavní, aby se narodilo zdravé miminko. Ať už chlapeček, nebo holčička, obojí má něco do sebe,“ říká podle serveru Maminka.

Malé princezny

„S holčičkami to umí, jsou to jeho princezny. A jak sám rád říká – je jako jeho dětský vzor Sylvester Stallone, ten má taky tři dcery,“ smála se ještě před porodem Eliška. A je vidět, že měla pravdu. Na první pohled drsný chlap totiž na svém instagramu ukázal nový přírůstek do rodiny a v očích se mu zaleskly slzy.

„Milujeme tě, Aničko. Děkuji ti lásko. Holky jsou v pořádku. A taťka bulí,“ popsal fanouškům situaci a ukázal malou holčičku i svůj uplakaný šťastný výraz. Miminko přišlo na svět silné a zdravé, starosti z toho, že by se mohlo cokoli stát, jsou tak už minulostí.

Je ale pravda, že pro Elišku bylo těhotenství místy velmi náročné, a Bárta se o ni dokonce chvílemi bál. „Zhubla snad 4 kila. Bylo jí opravdu moc špatně, chudince,“ popsal před časem pro Super s tím, že snad se brzy vše spraví. A nakonec všechno dopadlo skvěle.

Gratulace zaplavily instagram

Netrvalo to ani pár minut a instagram Václava Noida Bárty zaplavily gratulace. Pod jeho fotografií se objevila řada komentářů, ve kterých se lidé rozplývají nad tím, jak nádhernou holčičku Eliška přivedla na svět. Fanoušci novopečenému tatínkovi gratulují k další princezně.

„Jste krásní, posíláme velikou gratulaci,“ píše jeden ze sledujících a další ho doplňuje podobnými slovy: „Gratulujeme za celou rodinu. Anička je nádherná. Ať se daří.“ Bárta nestíhá na komentáře reagovat. Kromě toho, že je jich opravdu hodně, je nejspíš ještě stále myšlenkami úplně jinde.

Na jevišti sice možná působí Bárta jako drsňák, ve skutečnosti je to ale milující milý chlap, který se dokáže postarat o čtyři osoby, které jsou mu v současné době nejbližší. Je jasné, že ve společnosti teď bude vídán jenom s širokým úsměvem na tváři a že se na jeho sociální síti brzy objeví nějaké další fotky s miminkem.

Zdroj: Maminka, Instagram, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články