Václav Kopta potěšil manželku skutečně netradičním dárkem k výročí svatby

od František Olša
2 minuty čtení
Vaclav Kopta
Zdroj: Profimedia

Dárkem uděláte radost úplně pokaždé. Vybrat ten správný pro manželku, se kterou zrovna slavíte výročí, může být trochu náročné, ale ve výsledku to vždy každý muž zvládne na výbornou. Vybral ten správný dárek i známý herec Václav Kopta?

Václav Kopta je český herec, muzikant, komik a moderátor. V mládí vystudoval Pražskou konzervatoř, později pak hostoval v Divadle E. F. Buriana a v Divadle na Vinohradech. Václav také patří mezi stálé členy hudebního divadla Semafor.

Dárek pro manželku

Václav v mládí zazářil v roli studenta ve filmu Sněženky a machři. Již tehdy se zajisté znal s manželkou Simonou Vrbickou, setkali se totiž při studiu na konzervatoři. Se svou manželkou je dodnes a nedávno slavili výročí.

A vybírání toho správného dárku může být mnohdy doopravdy náročné. Václav manželku Simonu překvapil, když ji obdaroval dřevěným autobusem. K fotografii, kterou přidal na svůj instagramový profil, dodal: „Základem harmonického vztahu je spokojený partner! Myslím, že dárek k výročí naší svatby se mi prostě povedl.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Václav Kopta (@koptavaclav)

Tento autobus vypadá nádherně a sehnat ho bylo pravděpodobně náročné. Myslíte si však, že ho Václavova manželka ocenila? Stejně jako my jsou i fanoušci z výrazu Simony na vážkách. Jsme si ale jisti, že si tento autobus přála již delší dobu.

Velký odvážlivec

Napadlo vás někdy, že by autobus, do kterého jste nasedli, řídil známý herec? Je možné, že se vám to stalo. Václav se v době pandemie stal řidičem autobusů MHD v pražských Dejvicích. Za tuto práci má velký obdiv, přece jen přišel do kontaktu s velkým množstvím lidí.

Naposledy se Václav objevil ve filmu Šarlatán, kde se zhostil role soudce. V minulosti jste si ho mohli všimnout také v seriálech Ulice, Ohnivý kuře nebo Krejzovi. Kdo ví, v jakém pořadu ukáže svůj nezkrotný talent příště.

Herec komunikuje se svými fanoušky především na sociálních sítích. Dle jeho příspěvků mu účinkování na divadelních prknech velice chybí. Aktuálně se těší na účinkování v představení Werich, kde si zahraje společně s Vojtou Kotkem.

Zdroj: Instagram
Autor: Štěpán Pacík

Související články