V rodině Jiřího Langmajera je o jednoho člena navíc. K fence přibylo další chlupaté miminko

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jiri langmajer
Zdroj: Nextfoto

Jiří Langmajer si užívá pozornosti na sociálních sítích, kde vystavuje nejen snímky, ale hlavně videa. V těch zve na divadelní představení, ve kterých hraje, ale také ukazuje své procházky s fenkou Maybe.

Štěně zlatého retrívra si společně s Adélou Gondíkovou pořídili už loni v únoru, ale vypadá to, že si stále ještě nepřipadali jako úplná rodinka. Herec se tak rozhodl, že je na čase pořídit dalšího chlupatého mazlíčka. Jakožto dospělí lidé, kteří už žijí bez dětí, mají více času na sebe.

Pes je na sociálních sítích častěji než manželka

Díky své dceři je už Jiří Langmajer také dědečkem, a tuto roli si nadmíru užívá. Jinak ale společně s Adélou tráví volný čas hlavně sportem. Jiří chodí s Maybe na pravidelné procházky, které pak sdílí na instagramu.

A vypadá to, že společnost mu dělá mnohem častěji než jeho manželka. „Je pravda, že si Jirka s Maybe hodně povídá, a je to také on, kdo s ní chodí na dlouhé procházky,“ přiznala Adéla Gondíková. Stejně jako každé štěně, i malá Maybe občas neposlechne.

„Jsme stejný zkrátka. Nejenom, že spolu máme vztah. Ale máme společné chutě. Pivečko je zkrátka u nás v rodině u všech na prvním místě,“ uvedl herec příběh, kdy mu sebrala lahev s pivem, napsal Blesk. Výchova tak bude nezbytná.

Kromě pejska si ale pořídili ještě dalšího mazlíčka, kterým je malé roztomilé koťátko. „Vypadá to, že chlapec půjde do rodiny,“ uvedl Jiří na instagramu, kde ukázal také snímek malého kocourka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiří Langmajer (@jirkalangmajer)

Fenka je hitem jeho instagramu

V jeho videích najdete především právě fenku Maybe, se kterou zažívá někdy velká dobrodružství. U jednoho videa například uvedl, že se znovu objevila jeho čepice, ve které fenku pravidelně venčil. Je tak vidět, že Maybe umí najít to, co si sama zahrabala.

Videa mají u fanoušků velký úspěch, protože většina z nich miluje zvířata stejně jako Langmajer s Gondíkovou. Není divu, že adoptovali malého kocourka a do rodiny přijali také retrívra. Díky pejskovi jsou velmi často venku na čerstvém vzduchu.

Ten si ale Langmajer užívá také na Letní scéně Divadla Ungelt, kde nyní hraje společně s Taťánou Dykovou představení Skleněný strop. Hrát začali už v pondělí, a jejich hru si můžete užít až do čtvrtečního večera. Herec fanoušky pozval prostřednictvím videa, na kterém si opakuje text.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články