V hlavní roli muzikálu Fantom opery se objeví Natálie Grossová. Napraví si reputaci po kritice za poslední vydanou písničku?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Natalie Grossova
Zdroj: Nextfoto

Fantom opery je nejdéle uváděným muzikálem na newyorském Broadwayi. Po nějaké době bude opět k vidění i v Praze a jednu z hlavních rolí si v něm zahraje česká herečka a zpěvačka Natálie Grossová.

Když před časem vydala písničku Wonderland, dočkala se velké vlny kritiky. Lidem se nelíbilo to, že se v klipu objevují duhové vlajky, někteří se pustili dokonce i do zpěvaččina zesnulého otce Stanislava Grosse, píše Blesk.

Kritiku zpěvačka nesla velmi těžce. V červnu nicméně prozradila, že má novou známost, třeba jí tak její partner pomáhá se s nátlakem veřejnosti vyrovnat. V každém případě nejspíš Grossová doufá, že v muzikálu ji fanoušci ocení o něco víc.

Z role má respekt

Na muzikálovou roli Christine začala původně před dvěma lety Grossová zkoušet s operním pěvcem Danielem Matouškem. Tehdy byl jejím přítelem, poté se ale rozešli. Nicméně Natálie v představení zůstala a v současné chvíli se připravuje na nadcházející premiéru.

Fantom opery je muzikál z roku 1986. Mladá dívka Christine Daaé, kterou si Grossová zahraje, je původně tanečnicí v  baletním souboru v opeře Opera Populaire. Když projeví svůj talent, nárokuje si ji Fantom opery, ona ho ale odmítne, protože je zamilovaná do svého přítele z dětství vikomta Raoula de Chagny.

„Jsem vděčná, že to nakonec vyšlo, taky to bude role, ze které budu mít největší respekt,“ říká Natálie ke své roli.

Hra spojená s přáteli

Grossová si přípravy pojí se svými přáteli a to, že ji původně nacvičovala se svým expartnerem, už prý neřeší.

„Fantoma naštěstí nemám spojeného se svým ex, ale se skvělou partou. Rozhodně je lepší hrát s kamarády než s mým ex. Ten má svoji práci, vlastně ani nevím, co dělá, a tak to zůstane. Nejsem s ním v kontaktu, nikde ho nesleduji a sledovat nechci. Nepřeju mu nic špatného, ale s takovým člověkem už v kontaktu být nechci,“ vysvětluje pro Super.

U nás se na premiéru představení mohou fanoušci těšit už v sobotu 28. října 2023. Na jevišti se pak bude muzikál hrát až do prosince.

Zdroj: Super, Blesk, Goja

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články