V 90. letech chtěla Odpadlíka každá žena. Podívejte se, jaká kráska ho ulovila tentokrát

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
lorenzo lamas odpadlik
lorenzo lamas odpadlik

Lamač dívčích srdcí a idol žen, to byl v devadesátých letech herec Lorenzo Lamas, představitel seriálového Odpadlíka. Ačkoliv už dávno není tím dlouhovlasým brunetem, který nasedl na motorku a ženy šílely, pořád opačné pohlaví přitahuje jako magnet.

Lorenzo se zapsal v osmdesátých letech minulého století jako hrdina akčních snímků.

Proslavil se například jako hlavní postava trilogie Požírač hadů, v nichž si zahrál policistu Jacka Kellyho.

Před seriálem Odpadlík, který se stal hitem i u nás, natočil třeba trilogii Požírač hadů, Pátrací eso nebo Muž s mečem.

Dlouhovlasý hrdina už je pryč

Herec už sice zešedivěl, ztratil svaly a hřívu zkrátil, to však neznamená, že by o sebe nedbal. Naopak – v médiích se pravidelně píše o tom, jak si vzhled udržuje plastickými operacemi.

Možná i díky tomu je stále magnetem na ženy. Jeho poslední manželkou byla Shawna Craig, s níž se v roce 2018 po sedmi letech vztahu rozešel. Před ní byl ženatý už čtyřikrát.

Po jeho boku se objevuje sympatická blondýnka

Nyní se po jeho boku ukazuje sympatická blondýnka Kenna Scott, která mu před pár dny, na Lorenzovy 63. narozeniny, vyznala veřejně lásku na svém Instagramu:

„Všechno nejlepší lásce mého života! Lorenzovi vždy říkám, že je to muž tisíce talentů. Je to skvělý herec a režisér. Měl píseň v hitparádě Billboard. Je to úžasný pilot, který umí pilotovat letadla i vrtulníky, má černý pás v karate a vstoupil do Síně slávy. Byl řidičem závodního auta. Neustále zjišťuji nové věci, které zvládne, nikdy mě nepřestává udivovat,“ shrnula Lorenzova láska jen některé z jeho úspěchů.

Také dodala, že je to nejpokornější člověk, kterého zná. Také miluje jeho smysl pro humor a to, že ji dokáže pokaždé rozesmát.

„Je také neuvěřitelně romantický a má zlaté srdce. Denně se cítím požehnaná za to, že ho mám, a nedokážu si bez něj představit svůj život. Díky, že jsi můj, Lo Lo! Jsem nejšťastnější dívka na světě!“ zakončila své láskyplné vyznání.

Autor: Alice Konopásková

Související články