Seriálový Zaklínač musí veřejně obhajovat svou lásku. Na jeho přítelkyni se snáší z řad fanoušků kritika

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Henry Cavill
Zdroj: Profimedia

Celým jménem Henry William Dalgliesh Cavill je britský herec, který se do povědomí diváků dostal především koncem roku 2019. Tehdy totiž na Netflixu vyšla první řada seriálu Zaklínač podle velmi oblíbené knižní předlohy. A právě Henry v ní ztvárnil hlavní roli Geralta z Rivie.

Jenže život slavných není vždy pohádkou, jak by si někteří mohli myslet. Celebrity se potýkají nejen s nedostatkem soukromí kvůli zájmu novinářů, ale často se jim také snaží do života mluvit jejich fanoušci. A někdy se to změní ve vážný problém.

Právě to se herci stalo poměrně nedávno, když vyšlo najevo, že má přítelkyni. Velká část fanoušků se totiž do jeho lásky pustila. Dali totiž herci značně najevo, že se k sobě podle nich vůbec nehodí, a jejich komentáře a stížnosti začaly Henrymu přerůstat přes hlavu. Proto veřejně všechny poprosil, aby jeho osobní život nekomplikovali.

V hlavní roli žárlivost

Henry Cavill se ještě před Zaklínačem objevil v několika dalších významných snímcích, ke kterým se řadí Hvězdný prach, Válka bohů nebo Muž z oceli. Ve všech těchto filmech prokázal, že není jen fešák, ale má také vypracované tělo, a je to zkrátka chlap, kterého by doma chtěla každá fanynka.

Jenže možná právě kvůli tomu mají teď fanoušci pocit, že jeho přítelkyně je někým, kdo se k němu naprosto nehodí, nebo prostě není pro samotného Geralta z Rivie vhodná. Všechno to začalo zhruba před měsícem.

Tehdy sdílel Henry na svém Instagramu fotografii, na které on a jeho dívka Natalie hrají šachy. „Vidíte ten můj sebevědomý výraz předtím, než mě moje láska roznesla na kopytech?“ připsal k fotce.

Okamžitě se na něj snesla řada kritických komentářů, ve kterých fanoušci zjišťují, zda je Henry skutečně zamilovaný, jestli není fotka jen něčím, co je má zmást a proč si vybral právě tuhle dívku. Mnozí se navíc vyjadřují o Natalii dosti hrubě.

Zatímco někteří fanoušci se Henryho zastávají a jeho vztah mu přejí nebo žertují, že vlastně ostatní jen Natalii závidí, protože by takového chlapa sami brali, jiní ze žárlivosti tvrdí věci, které nejen Henrymu, ale hlavně jeho přítelkyni ubližují.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Henry Cavill (@henrycavill)

Jsem šťastně zamilovaný

Jelikož se i u několika následujících fotografií, na kterých Natalie mnohdy ani není, objevily komentáře o novém vztahu, rozhodl se herec jednat. Sdílel společnou fotografii sebe a své přítelkyně a požádal všechny, aby jeho vztah začali brát vážně.

„Drazí fanoušci, ačkoli oceňuji vaše starosti a podporu, chtěl bych vám říci, že jsem šťastně zamilovaný. Žijeme v době sociálních médií, kdy si každý myslí, že může napsat, co ho jen napadne. Ve skutečnosti to ale ubližuje. A já bych byl rád, kdyby to přestalo,“ napsal mimo jiné u svého příspěvku.

„Byl bych rád, kdybyste mou lásku dokázali oslavovat se mnou. A pokud to nejde, alespoň se snažte být tím nejlepším, co v sobě máte, a zbytečně nikoho neponižujte a neubližujte nám,“ dodal závěrem.

On i jeho přítelkyně se na poslední zveřejněné společné fotografii usmívají a sluší jim to. Řada fanoušků tento fakt již v předešlých příspěvcích ocenila, stále ale existují takoví, kteří nedokážou držet své emoce na uzdě.

Henry Cavill se své přítelkyně zastal a dokázal, jak skvělým partnerem je. Doufá, že si z jeho proseb fanoušci vezmou co nejvíc a další komentáře už budou vždy jen pozitivní.

Zdroj: Instagram, wikipedia.org, buzzfeed.com
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články