Zpěvačka skupiny Verona shodila ofinu i platinovou blond. Mladá maminka Veronika Stýblová vypadá lépe než kdy předtím

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Veronika Styblova
Zdroj: Profimedia

Vypadat skvěle i pár týdnů po porodu je doopravdy obdivuhodné. Role maminky může být často náročná, většina žen ji však zvládá na výbornou. Podívejte se, jakým rodičem je známá zpěvačka Veronika Stýblová.

Veronika Stýblová je česká zpěvačka. V minulosti se objevila v soutěži Česko Slovensko má talent a byla i finalistkou soutěže SuperStar v roce 2013. Již pár let působí jako členka hudební skupiny Verona, kde přebrala pozici zpěvačky po Markétě Jakšlové.

Krásná maminka

Veronika se v minulosti objevovala na divadelních prknech. V muzikálech Ples upírů či Mýdlový princ doslova zářila a všechny diváky přesvědčila o tom, že se nestala finalistkou soutěže SuperStar jen tak.

V roce 2018 si řekla své „Ano“ s Janem Slatinským, letos pak na světě společně přivítali syna Sebastiana. Fanouškům se chvíli po porodu svěřila, že se syn narodil se vzácnou vrozenou vadou, kvůli které má srostlé některé prsty na nohou i rukou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Slatinská (Stýblová) (@veronikastyblova)

Sebastian dostává od rodičů velké množství lásky a Veronika k jednomu z příspěvků na svém instagramovém profilu napsala: „Život už nikdy nebude jako dřív. Bude totiž mnohem lepší…díky tobě! Jsi moje srdce, duše a celý můj život. Vždy tě budu chránit, poklade.“

Talent v rodině

Moderátorka rádia Kiss si mateřskou dovolenou doopravdy užívá a roli maminky zvládá skvěle. Od účasti v soutěži se velice změnila, shodila ofinu i platinovou blond a proměnila se v krásku.

Veronika také v minulosti přebrala roli zpěvačky ve skupině Verona. Pár let si na podiích užila, nyní je však maminkou a také musí počkat na skončení koronavirové situace. Mezitím se objevuje jako moderátorka na rádiu Kiss.

Veronika se také před nedávnem svěřila s problémem, který je u ní doma aktuální. Po návratu z porodnice zjistila, že má problém s kojením. Dle svých slov to ale nevzdala a snažila se, aby jí mléko teklo. Jak sama řekla, chce to čas, psychickou pohodu a trpělivost.

Veronika již kojí bez problémů a malý roste jako z vody. Mamince přejeme hodně štěstí a těšíme se na další příspěvky s malým Sebastianem.

Zdroj: Instagram
Autor: Štěpán Pacík


Související články