Tchyni Karla Gotta jste určitě ještě neviděli. Ukážeme vám, jak vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
karel gott ivana gottova
Zdroj: Profimedia

Karel Gott je snad největší jméno českého showbyznysu. Zpěvák a umělec, kterému dokonce mnoho jeho hudebních kolegů říkalo Mistře, již bohužel není mezi námi. Zanechal tu po sobě ale skvělou hudbu a rodinu, o kterou se média i nadále zajímají.

To musím zvládnout sám, Kdepak ty ptáčku hnízdo máš nebo znělka k seriálu Včelka Mája. To jsou hity, které zná celá Česká republika, a jde jen o malou část práce Karla Gotta.

Jistě si zasloužil všech čtyřicet dva vítězství v anketě Zlatý, respektive Český slavík, které si nejen svým zpěvem, ale i svých charakterem vysloužil.

I když se zpočátku média vysmívala jeho vztahu s mnohem mladší Ivanou Gottovou (45), nakonec se svým mužem založila rodinu a prokázala, že jsou spolu skutečně šťastní.

V televizi téměř denně

Kromě toho, že si vzala Karla Gotta, proslavila se Ivana Gottová také jako moderátorka. Dříve pracovala jako osobní asistentka herců ze zahraničí, kteří u nás natáčeli filmy.

Pak se začala angažovat jako moderátorka a moderovala například VIP zprávy na TV Prima, které běžely vždy po hlavních večerních zprávách.

Mimo to se Ivana vždy snažila pomáhat ostatním. Organizovala například Avon Pochod proti rakovině prsu, a to v letech 2012, 2013 a 2014.

blanka macháčková

Zdroj: Profimedia

V neposlední řadě se proslavila i jako vypravěčka. Začalo to sice tak, že svým dcerkám vyprávěla pohádky a namlouvala je na CD, později se ale rozhodla se o svůj hlas podělit.

V roce 2013 vyšlo CD s názvem Andělské pohádky na dobrou noc. CD s celkem sedmi pohádkami namluvenými hlasem Ivany Gottové je stále v prodeji.

S maminkou jsou si blízké

Se svou matkou Blankou Macháčkovou má Ivana dobrý vztah. Několikrát se s ní objevila ve společnosti, když doprovázela ji i jejího manžela Karla Gotta.

I s ním si alespoň podle fotografií vždy Blanka rozuměla. Rysy v obličeji svou dceru nezapře. I když si možná na první pohled úplně podobné nejsou, pokud se dobře podíváte, najdete několik společných rysů.

To ještě podtrhuje fakt, že má Blanka Macháčková vlasy obarvené do světlé barvy. Její přirozenou barvou je totiž kaštanově hnědá.

Ivaně i její mamince přejeme z redakce jen krásné vztahy a šťastné společné zážitky.

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články