U Jany Bernáškové padla slova o rozvodu. S manželem se o svátcích několikrát pohádala

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jana bernaskova
Zdroj: Profimedia

Vánoce jsou sice svátky klidu a míru, každý ale dobře ví, že bez nějakého toho stresu se to nikdy neobejde. A v mnoha rodinách je nějaká ta vánoční hádka, dalo by se říci, tradicí. Pokud se vám něco podobného stalo i letos, nezoufejte, protože i celebritám se podobné věci dějí.

Příkladem je i herečka Jana Bernášková, která se v médiích přiznala k tomu, že Vánoce u ní letos v klidu rozhodně neproběhly. Veškeré stresy okolo nakupování dárků, zařizování výzdoby a pečení cukroví si jednoduše vyžádaly svou daň.

Jenomže pokud by si někdo myslel, že to bylo jenom o pár ostrých slovech, mýlil by se. Bernášková totiž nepopírá, že mezi ní a manželem dokonce došlo i na slova o rozvodu. Co přesně se stalo a jak nakonec hádky dopadly? Herečka se k situaci vyjádřila podle deníku Blesk na svém Instagramu.

Rozmazané fotky, ze kterých atmosféra doslova čiší

Na svém Instagramu sdílela Bernášková hned několik příspěvků, ve kterých si postěžovala, jak náročné Vánoce letos prožila. Rozmazané fotky doplňují informace o tom, jak děti křičely, zatímco ona se hádala s manželem. O rodinou idylku prý rozhodně nešlo.

„Třikrát jsme se doma pohádali. Děcka řvaly a hádaly se celý den. Zabavila jsem šestkrát zapalovač a osmkrát řekla, že Ježíšek s takovou opravdu nic nedonese,“ popsala situaci Bernášková. „U stromečku se mi vybil telefon a u nalévání polévky se rozlila Coca Cola přes celý stůl. Takže Vánoce byly naprosto v pořádku,“ dodala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jana Bernášková (@jana_bernaskova)

„To, že se dneska doma pohádáte, je více než jisté, že věci nevyjdou, je jasné jako facka, a že děcka neustále řvou a neumí se chovat, je jistota dne. Nádech, výdech a klid. Nic nemusí být dokonalé,“ napsala zase k další fotce, která je ještě rozmazanější než ta první.

Vánoce bez rozvodu?

Na sociálních sítích dokonce padla i slova o rozvodu. Podle všeho to až tak ostré u Bernáškové doma opravdu bylo. K jedné z fotek totiž sarkasticky připsala: „To, že vánoční svátky přežijeme ve zdraví a bez rozvodu, je vlastně dárek od Ježíška…“

Matka dvou dětí, patnáctileté dcery Justýny, jejímž otcem je režisér David Drábek, a osmiletého syna Theodora, kterého má se svým současným manželem Rudolfem Merknerem, to rozhodně doma nemá lehké a na Vánoce, kdy se ještě navíc stresuje s tím, aby vše vyšlo tak, jak má, to platí dvojnásob.

Nakonec ale všechno dobře dopadlo, rodina funguje a dětem podle všeho Ježíšek donesl i nějaké ty hmatatelné dárky. Je ale jasné, že svátky byly v rodině spíše ve znamení stresu a komplikovaných situací a že si Bernášková oddychla, že další Vánoce nás čekají zase až za rok.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články