Týnuš Třešničková ukázala staršího přítele. V pořadí už třetí podnikatel jí dal pusu pod rozkvetlou třešní

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tynus tresnickova
Zdroj: Profimedia

První máj je lásky čas. Lidé se líbají pod rozkvetlými třešněmi a někdy také využijí tuto speciální situaci k tomu, aby světu konečně řekli pravdu. Mezi takovými se objevila i youtuberka, o které se už dlouho říkalo, že má vztah. Hodně lidí znalo i jméno jejího vyvoleného, až teď se s ním ale skutečně pochlubila.

Týnuš Třešničková je influencerka, která je známá na sociálních sítích nejen kvůli události, ke které došlo v Turecku. Tehdy při požáru restaurace utrpěla popáleniny na rukou a v obličeji. Nyní dokazuje, že je silnou ženou, která na sobě pracuje, a že jizvy pro ni nic neznamenají.

Oblíbená youtuberka je příkladem pro mnoho mladých žen a denně se snaží něčím inspirovat. První máj si užila naplno a v tomto ohledu si z ní rozhodně hodně lidí vzít příklad může. Se svým milým vyrazila do přírody a najít rozkvetlou třešeň jim práce moc nedalo.

Jsou spolu už delší dobu

„Už to nechci tajit, i když všímavější asi tuší. Do Itálie jsem letěla za svým přítelem. Je to Ital a žije napůl v Praze a napůl v Itálii, takže moje cesty do Itálie teď asi budou trochu častější,“ řekla Třešničková podle iDNES už v polovině prosince roku 2021.

Už tehdy bylo jasné, že jejím přítelem je podnikatel Davide Nebbia. Prozradily je tehdy snímky z cestování, na kterých sice pózuje každý sám, ale ve stejných lokacích a ve stejný čas, takže si mnozí dali dvě a dvě dohromady. Málokoho asi její výběr překvapil, už dříve totiž chodila s vlivnými a bohatými muži.

V roce 2019 to byl podnikatel Viktor Hajíček, o rok později se pak dala dohromady s dalším podnikatelem Ladislavem Biseniusem. Když se s ním rozešla, on to nesl těžce, a na sociálních sítích si dokonce postěžoval, že by byl raději, kdyby ji nikdy nepotkal.

Konečně pravá láska?

Na fotce, kterou na prvního máje Týnuš zveřejnila, se zdá, že tentokrát je její láska s novým podnikatelem skutečná. Ačkoli mnozí by mohli argumentovat tím, že muž, se kterým se pod třešní líbá, je na ni poněkud starý. Navíc žije střídavě v Praze, Miláně a ve Veroně. Ale kdo ví, třeba tenhle vztah vydrží o něco déle.

Zamilovanými fotkami se pak kromě Týnuš pochlubila i řada dalších celebrit. Partnera ukázala například Jitka Schneiderová, Marika Šoposká nebo Lucie Křížová. Je zkrátka vidět, že začátek května je skvělým dnem pro řadu zamilovaných.

Je ovšem také pravda, že většině z nich vztah vydržel o něco déle než právě Třešničkové. Jestli tentokrát překvapí, bude to pro mnohé šokující. Momentálně se zdá, že i přes rozdílný věk jejího partnera jí vztah napůl na dálku vyhovuje.

Zdroj: Blesk, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články