Týnuš Třešničková tráví čas ve městě milenců se svým přítelem. Užívají si romantiku i luxusní restaurace

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
tynus tresnickova davide nebbia
Zdroj: Nextfoto

Častými výlety do Itálie se v posledních dvou letech může chlubit influencerka Kristýna Třešničková, která se na sociálních sítích zviditelňuje pod přezdívkou Týnuš. Důvodem je nový vztah, do kterého se po hlavě vrhla po předchozím velmi nepříjemném rozchodu s Ladislavem Biseniem. Její nynější objev je totiž italský podnikatel Davide Nebbia. Ten žije střídavě v Praze a Itálii.


Týnuš se bezhlavě zamilovala

„Byt má jak tady v Praze, tak v Itálii, a střídá to pravidelně. Jeden týden Praha, druhý Itálie, a takto pořád dokola. Já se zatím neplánuji stěhovat, ale kdo ví, co bude v budoucnu,“ svěřila se Týnuš, která už vzdala veškeré snahy o utajení vztahu, v rozhovoru s Extra. Chtěla s pravdou počkat, až si bude opravdu jistá, že vztah neskončí stejným fiaskem jako ten předchozí.

Momentálně si užívá romantiky a pozdního sluníčka v italské Veroně, takzvaném městě milenců. Večeře v luxusních restauracích, cestování po nádherných památkách města i krásné počasí by jí mohl kdekdo závidět.

Jak je známo, Kristýna se každým zážitkem ráda pochlubí, a tak ani tentokrát nezapomíná ani v přítomnosti své italské lásky častovat svůj instagram fotkami a příběhy.

Po sezóně je Verona nádherná

„Verona je kouzelné město, a snad ještě více večer, kdy to tu stále žije i po 22. hodině. Tentokrát jsme byli na večeři v restauraci s krásnými prostory. Přestože jsme tu už vyzkoušeli spoustu restaurací, je tu stále co objevovat,“ napsala k popisku fotky, kde sedí u venkovního posezení jedné z místních restaurací v šatech, které ukazují víc, než skrývají.

Další fotka je vyfocená v historické části města a její hlavní část opět nezabírá nikdo jiný než sama Týnka. Místo aby se kochala památkami, snaží se o pózu modelky.

K fotce přidala doporučení všem, kteří by chtěli Itálii navštívit kvůli památkám. Radí, aby nejezdili v sezóně, ale naopak po jejím konci, protože teploty i atmosféra menšího množství turistů jsou ideální.

„V létě jsou tu taková horka, že courat po městě se vám úplně nechce, a je to spíš na osvěžení v moři nebo bazénu,“ podotkla, jako by v Itálii žila celý život. Zdá se, že by si tu lehce zvykla. Jestli ale Davide chce nechat vztah zajít až k společnému žití, se dozvíme až časem.

Zdroje: Extra, Instagram

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články