Týnuš Třešničková bude bydlet ve svém. V prostorném bytě chystá pro své oblečení speciální pokoj

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tynus tresnickova
Zdroj: Nextfoto

Týnuš Třešničková patří mezi nejznámější české youtuberky. Tato 26letá žena (skutečným jménem Kristýna Třešňáková) má konečně vysněné bydlení, kterým se pochlubila.

Do povědomí široké veřejnosti se dostala hlavně tím, že na dovolené v zahraničí skončila s ošklivými popáleninami v nemocnici a zpátky do Čech se dostala až po několika týdnech. Dnes už se nestydí ukázat jizvy v obličeji, které ale umí hezky zamaskovat.

Vyzná se v kosmetice a baví ji sledovat módní trendy

V posledních týdnech si užívá hlavně nákupy vybavení do svého bytu, který si koupila. V Praze ale nežije odjakživa, přestěhovala se sem z Liberce až poté, co našetřila peníze na podnájem. Před šesti lety tak udělala životní krok, který ji zase posunul dále.

Týnuš znají hlavně mladí lidé, které zajímá zdravý životní styl, móda a nejnovější trendy v líčení. Právě v těchto oblastech se Týnuš pohybuje nejvíce a fanoušci jsou za její rady nesmírně vděční. V prvním bytě, který si pronajala, vydržela pouze rok, a to hlavně kvůli tomu, že táhlo okny.

Přestěhovala se tedy v roce 2018 do rezidence, ve které má klid a soukromí. Zároveň je na místě, odkud to má blízko nejen do centra, ale může si užít kulturu i sport. Ze svého bytu se pak Týnuš může dívat hned do tří světových stran.

Pohled na okolí Prahy Týnuš miluje

„Ten výhled totálně miluju. I proto jsem se do této lokality strašně zamilovala, protože tohle je prostě pecka,“ vysvětlila Kristýna pro iDNES, proč zvolila právě tuto destinaci. V jejím bytě najdete jen velmi málo nábytku, vyznává totiž minimalistický styl. Dominují tu světlé barvy.

V obývacím pokoji má spoustu prostoru, který zdobí zrcadlo na stěně ve tvaru květu, ale také váza a jídelní židle ve žluté barvě. Moderní a svěží styl, který Týnuš vyznává, se hodně projevil právě do jejího bydlení. Aplikuje v něm právě trendy, které ráda sledujte.

Už se ale nemůže dočkat, až se nastěhuje do Karlína, kde si před dvěma lety koupila byt. Novostavba ale ještě neprošla kolaudací, a tak se Týnuš nastěhuje až v průběhu léta. Bude mít k dispozici byt 3 + kk s vlastní šatnou, která bude mít rozlohu 20 m2. 

„Bude to pokoj jen pro moje oblečení. Myslím si, že je to sen každé ženské, cituje Týnuš iDNES.

Zdroj: Instagram, iDNES

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články