Týna ze Slunečné a její sestra jsou jako jin a jang. Neuvěříte, jak odlišně vypadají

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
eva burešová
eva burešová

Eva Burešová je aktuálně hodně na očích. Dvakrát týdně se objevuje na televizních obrazovkách jako Týna v seriálu Slunečná. Kdo je naopak úplně mimo zájem médií je její sestra Tereza.

Eva Burešová je u nás velmi úspěšnou herečkou a zpěvačkou. Není divu, oba její rodiče jsou hudebníci. Jako mladinká se objevila v soutěži Československo má talent a od té doby její hvězda stoupá vzhůru.

Účinkovala v několik muzikálech a v seriálu Gympl, kde se objevila po boku Davida Gránského, se kterým hrála i v muzikálu Cyrano.

Před čtyřmi lety se objevila v seriálu Modrý kód a po dvou letech spolupráci ukončila, aby přijala aktuální roly statkářky Týny ve Slunečné po boku Marka Lambory.

Utajovaná sestra

Málokdo ví, že Eva má o dva roky starší sestru Terezu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Buresova (@buresovatereza)

Před médii se nemusí nijak zvlášť skrývat, neboť dlouhodobě žije v Itálii. Odstěhovala se tam za partnerem, se kterým je již dvanáct let a mají spolu dvě děti.

Kdybyste Terezu ale potkali, ani ve snu by vás nenapadlo, že je s Evou příbuzná. Modrooká blondýnka nemá vzhledově s tmavookou a tmavovlasou Evou zhola nic společného.

Netradiční jméno

Před dvěma lety na Vánoce odletěla Eva strávit svátky právě do Itálie. Pokřtila tam svého syna Nathaniela, který je od té doby celým jménem Nathaniel Adam Salvatore Krásný.

Druhé jméno Adam bylo zvoleno, jelikož je prvorozený, a přízvisko Salvatore vybrala italská část rodiny při křtu. Příjmení Krásný má po svém otci, Michaelovi Krásném, se kterým Eva již nežije.

Jelikož Eva chtěla se synem sdílet alespoň část jména, začala od roku 2020 také využívat přídomek Salvatore.

Autor: Naďa Brožová


Související články