Tvoje tvář má známý hlas: Ondřej Sokol to rozjel v zákulisí natáčení. Ukázkově se vcítil do Petry Janů

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ondrej Sokol
Zdroj: PATRIK UHLÍŘ / MAFRA / Profimedia

Natáčení známých pořadů může být občas velmi zdlouhavé. Důležité je však zachovat si pozitivní náladu a s kolegy se pořádně zabavit. Stejně tak si natáčení známého pořadu užívá i známý český herec a moderátor Ondřej Sokol.

Ondřej Sokol je český herec, bavič, režisér a moderátor. V mládí studoval na pražské DAMU, později pak získal Cenu Thálie. V minulosti se objevoval v seriálu Ordinace v růžové zahradě a zábavném pořadu Partička.

Nuda jde stranou

Ondřej se po účinkování v seriálech přehoupl na jinou pozici v uměleckém odvětví. Diváci ho velice často vídají jako moderátora pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kterým provádí již od úplného začátku vysílání.

O své komediálnosti nás přesvědčil i v nedávném příspěvku, který na svůj instagramový profil přidal jeho kolega Aleš Háma, který má v pořadu také velice důležitou roli. Je totiž porotcem a má možnost hodnotit veškeré proměny, které jsou občas doopravdy k popukání.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aleš Háma (@aleshama73)

K popukání je i video, ve kterém se Ondřej Sokol vžil na malou chvíli do role účinkujícího. Zatímco byl Ondřej s Alešem na pauze, v sále se natáčela píseň od Petry Janů – Už nejsem volná. Musíte uznat, že moderátor se do výkonu vcítil se vším všudy.

O zábavu není nouze

Ondřej má pravděpodobně kvůli pandemii doopravdy dlouhou chvíli. Na svém instagramovém profilu, na kterém má přes sto tisíc sledujících, se prezentuje v nejrůznějších podobách. A některé stojí doopravdy za to.

Pokud máte pocit, že vám filmy, ve kterých se Ondřej objevil, nestačí, můžete zavítat na jeho sociální sítě. Vtipná videa, ve kterých se velice často mění ve věštkyni Kasandru nebo Liběnu Pulírovou, která vám prozradí aktuální dění ze světa, jsou velice oblíbená.

Herec se aktuálně věnuje natáčení filmu s názvem „V létě ti řeknu, jak se mám.“ I z natáčení si pro diváky připravil video, ve kterém vyzpovídal herecké kolegy. S herečkou Terezou Kostkovou například ukázali, jak správně vyzařovat energii při určitých scénách.

Ve videu také dodal, že se natáčení posouvá z důvodu velké mlhy, která na horách panuje. Hercům přejeme, ať se na ně již brzy usměje slunce a Ondřejovi hodně pozitivní energie při natáčení pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Zdroj: Instagram O. Sokol, Instagram A. Háma

Autor: Štěpán Pacík


Související články