Trojnásobná maminka Petra Hřebíčková se cítí uštvaně. Naštěstí jí s péčí o děti pomáhá manžel

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Petra Hrebickova
Zdroj: Profimedia

Sladit hereckou kariéru a starost o rodinu je někdy velmi náročné. Své o tom ví Petra Hřebíčková, která má celkem tři děti. Čtyřiačtyřicetiletá maminka přiznává, že se poslední dobou cítí poměrně uštvaně.

V současné době běží v kinech snímek Matka v trapu, kde hraje Hřebíčková hlavní roli. Herečka se smíchem přiznává, že s charakterem poměrně dost soucítí.

„Taky se cítím trošku uštvaně a že bych potřebovala pauzu… Když jsem ale poprvé četla scénář, pozastavila jsem se nad tím, jestli bych vůbec byla schopná rodinu takto nečekaně na nějaký čas opustit. Zčistajasna se vypařit,“ říká s tím, že ona sama by to nikdy udělat nedokázala.

Naštěstí na to není sama

Hereččiným manželem je Matěj Dadák. Ten sám se věnuje herectví a má také spoustu práce, zároveň se ale snaží být pro svou rodinu velkou oporou. Petře tak značně pomáhá s rodičovskými povinnostmi.

„Velice důležité je, že mám vedle sebe partnera a tatínka, který se stará stejně jako já. Máme to opravdu půl napůl,“ vychvaluje Petra svého muže. Pro Vlastu nicméně prozradila, že si její muž musel pořídit sluchátka, která eliminují okolní zvuky, aby občas od reality trochu unikl.

Zdálo se, že děti mít nebude

Dnes má Petra Hřebíčková velkou rodinu. Kdysi se ale zdálo, že děti mít vůbec nebude. Když jí bylo 15, bylo jí u doktora řečeno, že bude mít pravděpodobně velký problém otěhotnět.

„V patnácti mi jedna paní gynekoložka řekla, že budu mít problém otěhotnět. To je skvělý, to si nesete. Později mi gynekolog začínal nabízet různé možnosti k reprodukci, mně se ale nechtělo nic brát. Tak jsem se šla poradit k šamanovi,“ popsala herečka.

Ať už to bylo šamanem, nebo jednoduše příroda chtěla, aby se z ní stala maminka tří dětí, nakonec je Petra se svým životem spokojená. Ačkoli je pro ni problém někdy skloubit práci s péčí o děti, zvládá to, jak jen může.

Zdroj: iDNES, Blesk, Kafe, Prima Ženy, Extra, Vlasta, Novinky

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články