Tři kočky českého šoubyznysu byly zachyceny v posteli. Tahle párty pro pánský časopis se opravdu povedla

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
motlova dvorakova decastelo
Zdroj: Profimedia

Každému z nás se líbí něco jiného. A to dokazuje i fotografie pro pánský časopis, na které jsou zachyceny tři slavné ženské osoby českého showbyznysu, každá vyfocena v úplně jiném oblečení a zdůrazňující úplně jinou část ženské krásy. Každý si může vybrat, co se mu líbí.


Lucie Dvořáková alias DJ Lucca, Eva Desastelo a Barbora Mottlová. Tři naprosto odlišné dámy a osobnosti. Jedna se věnuje hudbě, druhá herectví a třetí je modelka. Spojuje je kromě přátelství ale ještě jedno: Všechny jsou krásné a mezi svými fanoušky mají velký obdiv.

Na lodní party pro pánský módní časopis se sešly v jedné posteli a každá z nich ukázala, že krásu může vnímat člověk různě. Ačkoli jsou jejich modely velmi různorodé, všechny vypadají skvěle a jednoduše každý by si mezi nimi vybral vzorový příklad krásy.

Mottlová se nebojí ukázat přednosti

Barbora Motlová se na fotografii z postele na fanoušky usmívá, mnohem víc než její sympatický pohled ale zaujmou jiné přednosti. Oblečená je v černých šatech s originálně střiženým výstřihem, které zdůrazňují její hrudník a ukazují, že žena se může odhalit i vkusně.

Tmavé krátké šaty navíc v kontrastu s jejími světlými vlasy ukazují, že nejen červená je barvou vášně. Celý vzhled doplňují tmavé silonky, které jsou v dnešní době mnoha pány považovány za něco, co je na ženách neskutečně sexy. A u Barbory to rozhodně platí dvojnásob.

Decastelo se předvedla zahalená do černého

Eva Decastelo je krásná žena, která se nebojí ukázat své ženské přednosti, jak již mnohokrát fanouškům dokázala na sociálních sítích. Pro focení pro časopis ale zvolila zcela jiný model. V černém saku, kalhotách a kozačkách po kolena láká fanoušky do postele k sobě a dvěma kolegyním.

motlova dvorakova decastelo

Zdroj: Profimedia

Svůdný úsměv zdůrazněný výraznou rtěnkou a sklenka šampaňského v ruce dotvářejí dojem vážené ženy, která ví, jak na člověka zapůsobit, aniž by se zbytečně odhalovala. Zároveň je ale jasné, že kdyby k nějakému odhalení došlo, rozhodně by měla co ukázat.

DJ Lucca ukazuje krásu trochu jinak

Na první pohled může DJ Lucca působit na fotografii vedle dvou krásek trochu jako šedá myš. V modrém svetru a černých kalhotách příliš nevyniká a rozhodně to není model, který byste čekali na party pánského časopisu. Pravdou je ale přesný opak.

Lucie ukazuje svým vzhledem, že krásná žena není jenom ta, co odhalí výstřih nebo se oblékne jinak vyzývavě. Její sympatický obličej mluví za vše a i přesto, že má na sobě volné oblečení, je jasně vidět, ž postavu má dokonalou. Všechny tři krásky tak rozhodně mají na fotografii své místo a každá si najde své fanoušky.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články