Transsexuální zpěvačka utratila za svou proměnu astronomické částky. To, jak vypadala před 20 lety, vás dostane

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Nikki Exotika
Zdroj: Profimedia

Někteří se snaží ušetřit úplně na všem. Při výběru kosmetiky si vybírají nejlevnější výrobky, které však nejsou šetrné k pokožce nebo vlasům, při výběru stravy nehledí na kvalitu. Zahraniční barbie panenka však na ničem nešetřila a za svou proměnu utratila majlant.

Nikki Exotika je pětatřicetiletá žena z amerického New Jersey. Pod kudlou se ocitá docela dost pravidelně, a to jen kvůli tomu, aby vypadala jako její plastový idol. Operační sál je druhý domov pro tuto mladou princeznu.

Dolar sem, dolar tam

Úpravy těla, pro které se rozhodnete sami, si většinou musíte zaplatit sami. Někdo se rozhodne pro jednu změnu, někdo pak rovnou pro několik za sebou. A za úpravu těla nemá problém zaplatit horentní částku.

Už od mala Nikki věděla, že je jiná, vždy se líčila a lakovala si nehty. Později se pak zamilovala do panenky barbie. Když měla tělo muže, byla ve škole šikanována kvůli svému okázalému stylu a vyjadřování. Trička, ve kterých vypadala jako přistávací dráha, se spolužákům nelíbila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? (@nikkiexotika)

Dokonce i někteří rodinní příslušníci nechápali to, že si malý chlapec rád hraje s panenkami. Nikki nikdo nepřišlo divné, že si jako kluk na toaletě sedala. Připadala si, jako by se narodila se špatnými genitáliemi.

Na střední škole začala používat korektor a tužku na obočí. Od spolužáků dostala přezdívku „Muž v těle dívky.“ Někteří kluci se Nikki zastávali. Zřejmě pochopili, že na změně pohlaví není nic špatného, a proto se rozhodli dívku chránit.

Několik operací

Během dospívání se Nikki začala potkávat s trans-muži a začala užívat nelegální hormony a injekce, aby dosáhla svého snu. V devatenácti letech podstoupila operaci změny pohlaví. Tři operace nosu, dvě prsou a redukce Adamova jablka musela být pěkná fuška.

Od té doby podstoupila několik dalších procedur, které jí pomohly přeměnit se na panenku barbie.

Nikki se ve snaze vypadat jako plastová Barbie rozhodla pro hlasové terapie, opravu zpackaných chirurgických zákroků a několik dalších operací.

Nikki je matkou tří adoptovaných homosexuálních synů. Před nedávnem vzpomínala na to, jakým složitým obdobím si musela projít, aby dosáhla svého snu. Za veškeré výplně, botoxy, pleťové krémy a peelingy utratila přes dvacet milionů korun.

Aktuálně se věnuje zpívání. Nikki založila transgenderovou popovou skupinu Secret Girls, aktuálně hledá lásku, která vypadá jako plastový Ken. Uvedla, že pořízení růžového kabrioletu jí snad pomůže najít toho pravého.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články