Tragicky zemřelý Paul Walker by byl na svou dceru pyšný. Je z ní žádaná modelka s tátovýma očima

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
paul walker
Zdroj: Profimedia

Meadow Walker je jediným potomkem, který po tragicky zesnulém Paulu Walkerovi zbyl. Dvaadvacetiletá dívka dnes září ve světě modelingu, ale také se snaží pracovat na tom, aby otcovo jméno nebylo zapomenuto.


Je to už sedm let od doby, kdy tragicky zahynul jeden z populárních amerických herců Paul Walker. Osudným se mu bohužel stala rychlá jízda autem.

Auta byla jeho život

Paradoxem je, že jeho nejslavnější rolí byl Brian O’Conner ze série filmů Rychle a zběsile, kde rychlá auta hrála hlavní roli.

Objevil se celkem v šesti snímcích z této série. Uvedení posledního dílu, kde si Paul zahrál, museli tvůrci o rok odložit, a to hlavně z důvodu jeho nečekané smrti.

Ve scénách, které bylo třeba dotočit, se objevil jeho mladší bratr Cody, který jako by mu z oka vypadl. Závěrečná scéna sedmého dílu, kdy Brian odjíždí, pak nenechala jedno oko suché.

Zanechal po sobě dceru

Rodák z Kalifornie po sobě zanechal patnáctiletou dceru Meadow, ze které se po jeho smrti stala multimilionářka. Paul totiž veškeré své jmění odkázal právě své dceři.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Meadow Walker (@meadowwalker)

Se smrtí svého otce se mladá dívka vypořádávala po svém a rozhodně na něj nezapomíná ani dnes. Pravidelně na svůj Instagram přidává roztomilé snímky z dětství, kde je právě se svým otcem.

Paul se odjakživa věnoval také charitě, na kterou posílal nemalé finanční částky. Pomáhal například lidem, kteří byli zasaženi zemětřesením na Haiti v roce 2010.

Pracuje na jeho odkazu

Meadow se rozhodla uctít jeho památku tím nejlepším způsobem. Založila nadaci s názvem Paul Walker Foundation, která pomáhá tam, kde je to třeba.

Ani sama Meadow ale nezůstala v pozadí. Vyrostla z ní krásná mladá dáma sklízející úspěchy ve světě modelingu. Její otec by na ni rozhodně byl pyšný.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články