Tonya Graves žije již mnoho let v Čechách, ale do USA se za rodiči vrací. Tatínek zde byl zkontrolovat, zda nezpívá ve sklepě

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Tonya Graves
Autor: Evernit – Vlastní dílo, CC BY-SA 4.0, Wikipedia

Tonya Graves se narodila v USA, ale žije již mnoho let v Česku, kde vychovává své dva syny. Když zde začínala zpívat, přijel její otec zkontrolovat, zda nezpívá ve sklepě. Zpěvačka si své soukromí hlídá, ale prozradila, že podstoupila operaci očí nebo například to, jak zvládá období před menopauzou.

Tonya a její brýle jsou pověstné a málokdo by si ji dokázal představit bez nich. Minulý rok k tomu ale došlo a na party prodejce aut AAA v pražském hotelu Hilton dorazila bez nich.

O své zdraví pečuje

To bylo velkým překvapením, protože zpěvačka trpí krátkozrakostí a měla sedm dioptrií.

„Nechala jsem si laserem oční vadu odstranit. Měla jsem sedm dioptrií a bez brýlí jsem se neobešla. Je to super, když najednou vidím,“ prozradila deníku Blesk.

Zpěvačka je známá svou stále pozitivní náladou. Co pro ni dělá, to prozradila v rozhovoru pro server Zdraví a medicína.

„Ráda cvičím jógu, chodím do sauny. Velice mě nabíjí pobyt v přírodě. Uklidňuje mě to, nabíjí energií, vyčistím si hlavu, obejmu stromy, nasbírám houby. S přítelem hodně cestujeme, takže jsem v přírodě dost často,“ řekla Tonya, jak tráví volný čas.

Díky tomu zvládá i období perimenopauzy, tedy období před menopauzou, kdy velmi kolísají hormony.

Rodinu v USA navštěvuje

„Viděl, že žiju, mám, kde bydlet, mám co jíst. Přišel na koncert a přesvědčil se, že nezpívám nikde ve sklepě a nežebráme do čepice. Měl radost a viděla jsem, že si váží mého rozhodnutí,“ pobavila Tonya vtipnou příhodou o otci v rozhovoru pro Seznam Zprávy.

S rodiči má ale dobrý vztah a jezdí za nimi, kdykoliv může. Pandemie koronaviru ale její odjezd oddálila a o to větší tehdy byla radost její rodiny z opětovného shledání.

S sebou vzala i své dva syny Nikolase Augustýna a Sebastiána Ferdinanda.

„Jestli budou umělci, to zatím nevím, ale budu je podporovat. Zatím to vypadá, že mám doma jednoho fotbalistu a druhý studuje na pivovarnické škole na sládka. V tom ho budu podporovat, protože je to české zaměstnání a může používat ty zlaté české ručičky, jako děda z jeho české strany,“ prozradila deníku Blesk.

Zdroje: Blesk, Zdraví a medicína, Seznam Zprávy, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články