Tomáš Zástěra si v oranžových šortkách užívá léto. Exotika s čerstvým kokosem ho neláká

od Lída Kropáčková
2 minuty čtení
zastera_tomas
Zdroj: Profimedia

Moderátor Tomáš Zástěra měl vzhledem ke své práci vždy fanoušky, život mu však změnila reality show Survivor Česko & Slovensko 2022. Z moderátora se s pomocí kamarádky, která mu během soutěže rozjela instagramový účet, stala hvězda.

Tomáš byl jedním z účastníků družstva VIP osobností soutěže, která má přezdívku nejdrsnější světová reality show. Spolu s dalšími známými i naprosto neznámými tvářemi se tak pokusil zabojovat o hlavní výhru. Celé soutěžní klání probíhalo v Dominikánské republice. Diváci tak mohli získat dojem, že si soutěžící užívají exotickou dovolenou.

Popularita přišla, přestože z reality show musel odstoupit

S luxusním pobytem to však nemělo moc společného, a to především kvůli omezenému stravování. Soutěžící měli většinou jen dvě lžíce vařené rýže denně a půl kokosu, pokud nějaký našli. Nikdo se tak Tomášovi nemůže divit, že letošní léto nevyhledával žádnou destinaci, která by mu dobrodružství připomínala.

Hladové reality show ovšem vděčí za zvýšenou popularitu. A to soutěž ani nevyhrál. Přestože měl sociální hru dobře rozehranou, zradilo ho zdraví, a na doporučení lékařů soutěž ukončil.

I přestože se nedostal do vysněného finále, svým vystupováním před kamerami si dokázal vytvořit velkou základnu fanoušků, kteří si oblíbili jeho upřímnou povahu a oranžové šortky, které se staly jeho symbolem. Nakonec ty originální vydražil na charitu. To mu však nebrání v tom, aby se na instagramu pochlubil fotkou, jak relaxuje v bazénu na lehátku a opět ve své oblíbené oranžové barvě. Tomáš prostě na oranžové trochu ujíždí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tomáš Zástěra (@zasteratom)

Všichni soutěžící měli o příští dovolené jasno: hlavně žádná rýže a kokosy

O plánech na dovolenou se s oblibou všichni soutěžící drsné reality show bavili a vtipkovali, že letos rozhodně vynechají exotické destinace, kde je oblíbená rýže a kokos. Důvod byl jasný. Takového jídla si užili „dost“ každý den. Jiné jídlo bylo pouze za odměnu jako výhra v soutěži, a to nebylo tak často. Je tedy docela logické, že plány na dovolenou účastníci soutěžního klání směřovali do míst, která nabízí poněkud pestřejší stravu.

Moderátor zapracoval na své prezentaci na sociálních sítích

Sympatický moderátor se rozhodl i po návratu z ostrova zvelebovat svůj instagramový účet, který mu v době reality show opečovávala jeho kamarádka Zorka Hejdová. Zástěra dokonce přiznal, že mu účet začal také pěkně vydělávat, což bere jako příjemné přilepšení.

Už si zkusil i rande naslepo

Musel se ovšem naučit, jak účet spravovat tím správným způsobem. To pro vtipného a nápaditého moderátora nebyl takový problém. Jako zástupce „starší generace“ musel jen proniknout do tajemného světa sociálních sítí. Zjistil tak, že udržovat si s účtem určitý standard není úplně zadarmo a je třeba neustále přicházet s novými nápady. To zabere i několik hodin denně.
Popularitu si ovšem rozhlasový moderátor vychutnává, a dokonce už si v prostředí sociálních sítí vyzkoušel i rande naslepo.

Zdroj: Instagram, Extra

Autor: Lída Kropáčková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články