Tomáš Savka má na kontě dvě Thálie. Největší výhrou je pro něj ale jeho žena, kterou si musel vybojovat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Tomas Savka
Zdroj: Nextfoto

V soutěži Česko hledá SuperStar se v roce 2004 umístil na 4. místě. A rozhodně si zasloužil dostat se tak daleko. Tomáš Savka od té doby sbírá úspěch za úspěchem, stal se z něj vynikající muzikálový zpěvák a na kontě má také dvě Ceny Thálie.

V roce 2014 získal zpěvák ocenění za roli vypravěče Che v muzikálu Evita. Letos si vyzvedl další cenu. Thálii za muzikálové mistrovství si odnesl díky roli Maxe Bialystocka v muzikálu Producenti, uvádí Super. Na předávání cen ho doprovodila jeho o 11 let starší manželka.

Jeho uhánění ji původně obtěžovalo

Savka je dnes se svou ženou, s maminkou celkem čtyř dětí, velmi šťastný. Zájem o ni měl však už ve chvíli, kdy byla vdaná za jiného muže. Původně se tedy nezdálo, že bude mít jejich příběh šťastný konec.

Tomas savka manzelka

Zdroj: Nextfoto

„Na tiskovku k muzikálu Lucrezia Borgia přišla mně neznámá nádherná žena, múza, já ani nemohl uvěřit svým očím. Úplně mě okouzlila!“ popsal Savka pro iDNES své dojmy z prvního setkání. Dodal, že jí pak nechal poslat kytici.

Zuzana ale tolik nadšená nebyla. „Já se strašně naštvala, protože mě jeho uhánění obtěžovalo, byla jsem vdaná a měla tři děti. Po představení jsem si to s ním chtěla vyřídit,“ říká.

Věkový rozdíl by tipl málokdo

Nakonec se ukázalo, že jsou pro sebe tihle dva stvoření. Nyní už nějaký ten čas tvoří pár a jsou spolu velmi šťastní. A málokdo by řekl, že je Zuzana o 11 let starší než Tomáš.

Na předávání Cen Thálie vypadala v bílých šatech skvěle. A elegantní zpěvák se jí držel nablízku a dával najevo, že vítězství není to jediné, na co je v daný večer pyšný.

Pár společně vychovává dceru. Zuzana má z předchozího vztahu sice tři děti, Tomáš si ale miminko moc přál. „Do určité míry jsme to nechali osudu a do jisté míry jsme si nechali pomoct. Více bych to ale nechtěl rozebírat,“ uvedl k celé věci před několika lety pro Blesk.

Zdroj: Super, Vlasta, iDNES, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články