Tomáš Plekanec oslavil 40. narozeniny. Poděkoval za ně své manželce

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Plekanec Tomas
Zdroj: Tomáš Krist / MAFRA / Profimedia

Tomáš Plekanec patří k nejznámějším českým hokejistům. Jen málokdo by si tipnul, že v těchto dnech slaví kulaté narozeniny, a to rovnou čtyřicáté. Na svém instagramu se pochlubil krásným dortem a nezapomněl poděkovat své milované manželce.


Hokejista Tomáš Plekanec žil dlouho v Kanadě, kde hrál za Montreal Canadiens či za Toronto Maple Leafs. V roce 2019 se vrátil do České republiky, kde hrál nějakou dobu za Kometu Brno, a nakonec zamířil zpět do svého rodného Kladna.

Manželství mu vyšlo až napodruhé

Jeho soukromí nebylo se nikdy nijak zvlášť „nepropíralo“. K jednomu zemětřesení však v jeho osobním životě přeci jen došlo, a to když se v roce 2019 rozvedl se svou manželkou, zpěvačkou Lucií Vondráčkovou, se kterou má dva syny.

Krátce nato začal randit s tenistkou Lucií Šafářovou, kterou si nakonec v roce 2021 také vzal. Společně mají dvě děti, téměř tříletou Leontýnu a půlročního Olivera.

Krásný dort

Slavný reprezentant v pondělí oslavil 40. narozeniny. Na svém instagramu zveřejnil příspěvek, v němž poděkoval za všechna přání, která mu jeho blízcí i fanoušci poslali. Přidal k tomu také několik fotek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tomáš Plekanec (@tomasplekanec)

Na jedné z fotografii byl vyfocen jeho narozeninový dort, na kterém je hned třikrát uvedena číslovka 40. Asi aby na to slavný hokejista nezapomněl. Dort byl laděn do zlatohněda a vypadal opravdu k nakousnutí.

Ženě stále vyznává lásku

Na druhém snímku nezapomněl Plekanec vyseknout poklonu své manželce. „Děkuji za krásné narozeniny, Ženo,“ napsal k fotografii, na které je se svou druhou manželkou.

Tu nezapomněl zmínit ani v nedávném rozhovoru pro iSport. „Byl to člověk, který mi spadnul z nebe. Když se ti někdo takový objeví v životě a je s tebou schopný projít ty nejtěžší chvíle, které máš, tak větší štěstí člověk ani mít nemůže,“ vyznal se ze svých citů hokejista.

„Jsem hrozně rád za děti i za to, jak čtyři roky fungujeme,“ doplnil ještě. Tak snad mu to se slavnou tenistkou vydrží a bude i nadále tak šťastný, jako byl v den svých 40. narozenin.

Zdroj: Instagram, iSport, Kafe

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články