Tomáš Berdych vzal neodolatelnou manželku na Maledivy. Ani letos nevynechali svůj rituál

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tomas berdych
Zdroj: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Podzim se u Berdychů nese v jediném duchu. Dovolená na Maledivách se stává pro Tomáše a jeho manželku Ester už pomalu povinností. Pár i letos vyrazil na tradiční dovolenou a užívá si sluníčka a pohody u moře. Fanoušci mohou jen závidět.

Podle webu isport.blesk.cz vydělal Berdych na exhibičním turnaji ve slavném londýnském sále Royal Albert Hall velké peníze, a tak se není čemu divit, že je vyrazil utrácet do ciziny. Fanoušci si tak mohou být jistí, že si slavný tenista a jeho modelka užívají v luxusu.

Zatímco u nás už na některých místech napadl první sníh, tihle dva si užívají sluníčka a chytají bronz na pláži. Studené počasí jim pravděpodobně ani trochu nechybí a nezapomínají se podělit o zážitky se svým domovem. Nějaké ty fotky se objevily i na Instagramu.

Pohoda v houpací síti

Ester se hned po příletu na místo dovolené dala do focení apartmánu, aby se později mohla pochlubit tím, v jaké pohodě si se svým mužem žije. Na Instagramu pak sdílela záhadnou fotku, která sice neříká příliš, ale přesto je z ní jasné, že si užívá pohodu a klid.

Na snímku je zachycený odraz ze skleněných dveřích, na kterém je jasně vidět, že si modelka dopřává odpočinek v houpací síti. Ani tato náročná činnost ji ale naštěstí nepřipravila o všechny síly a ona tak alespoň sledujícím vyfotila, o co oni přicházejí.

Kromě sítě nad privátním bazénkem má dvojice v apartmánu k dispozici také pracovní stůl, obrovskou postel a houpací křeslo.

Takovou dovolenou si nejspíš vysnil snad každý z nás, bohužel ne všichni si ji můžeme dovolit, ale je pravda, že Berdych se ženou si odpočinek zaslouží.

S tím vším se médiím pochlubila modelka. Sám Berdych si více než chlubení užívá samotný odpočinek, je ale jasné, že i on fanouškům rád ukáže, v čem si užívá po náročném roce dovolenou. A ačkoli mnoho lidí sportovci závidí, většina z nich mu to zároveň i přeje.

Čekalo je přivítání

Blesk také popsal, že na Berdycha se ženou čekalo po příletu milé překvapení v podobě pohoštění. Nechyběla celá řada místních specialit a laskomin, připít si pár mohl speciálním vychlazeným šampaňským. Dvojice jednoduše dokazuje, že když už luxus, tak se vším všudy.

Pár si tak v současné době užívá pohody, klidu, opalování a plavání, je jasné, že oba jsou kvůli svým náročným kariérám unaveni, takže si užívají dovolenou dvojnásobně. Zda poletí i příští rok, není jasné, ale prozatím minimálně velmi pravděpodobné.

Zdroj: Instagram, isport.blesk.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články