Tom Hanks oslavil 33 let v chomoutu. S manželkou zvládli i ty nejpekelnější nástrahy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Tom Hanks
Zdroj: Ron Adar / Shutterstock.com

Hledání toho správného parťáka pro život může být občas doopravdy náročné. Ve světě celebrit se vztahy řeší ve velkém, a je doopravdy velký úspěch, když se některá z celebrit zamiluje natolik, že se svým partnerem slaví už třiatřicáté výročí svatby.

Tom Hanks je americký filmový herec, režisér a producent. Na svém kontě má mimo jiné dva Oscary za nejlepší herecký výkon. Patří také mezi nejlépe placené herce v dějinách filmu. Objevil se ve filmech Forrest Gump, Šifra mistra Leonarda, Zachraňte pana Bankse, Výjimeční přátelé a v mnoha dalších.

Krásná manželka z branže

Tom Hanks slaví se svou manželkou Ritou Wilson více než tři desetiletí společného života! Slavný pár před nedávnem oslavil třiatřicáté výročí svatby a Rita na tuto událost upozornila zveřejněním fotografie na svém instagramovém účtu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rita Wilson (@ritawilson)

„Třicet tři let manželství s mým nejlepším kamarádem, mým milencem, mým mužem,“ uvedla herečka a zpěvačka u obrázku, na kterém se dvojice usmívá při společném pózování.

Jejich slavní přátelé na nic nečekali a příspěvek hojně komentovali. Příspěvek okomentovala například Cindy Crawford nebo Camila McConaughey. Hanks a Wilson si řekli své ano 30. dubna 1988 a společně mají děti Chestera a Trumana.

Láska na první pohled

V loňském roce se Rita rozpovídala o tom, co ji na Hanksovi poprvé zaujalo a v show Kelly Clarkson řekla, že to byla jeho neskutečně laskavá povaha.

„Miluju lidi, kteří jsou skvělými vypravěči. Můj muž mě umí pokaždé rozesmát a vždy přijde s nějakým dobrým příběhem,“ dodala zpěvačka. Ve vztahu na ně čekaly i nástrahy, které ale bez problému zvládly.

V minulém roce se oba nakazili koronavirem. „Myslím, že to, že jsme měli virus současně, nám usnadnilo trápení. Starali jsme o sebe a navzájem si pomáhali, co to jen šlo. Měli jsme štěstí, že jsme byli v pozici, kdy jsme chápali, čím si prochází ten druhý.“

Koronavirus tento zamilovaný pár zvládl a nyní se již zase šťastně spolu objevují na velkých událostech. Kdo ví, jaký styl oslavy svého výročí zvolili, ale jsme si jistí, že se jednalo o něco velkého.

Zdroj: People
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články