Tina Pletánková bývala slavnou rosničkou. Nahradila ji ale technologie a dnes moderuje jen menší akce

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Tina Pletankova
Zdroj: Profimedia

Tina Pletánková patřila ke slavným televizním tvářím. V posledních letech o ní ale mnoho lidí nejspíš neslyšelo. Bývalá rosnička si pečlivě střeží své soukromí. A to i proto, že v minulosti zažila mimo jiné nepříjemný stalking.

O Pletánkové se hodně mluvilo zhruba před 4 lety. Tehdy totiž zemřel producent Čestmír Řanda mladší, se kterým měla moderátorka nějaký čas vztah. Muže, který měl už za sebou manželství s herečkou Reginou Řandovou, ale nakonec opustila i Tina.

Stalking a nepříjemné obtěžování

Právě na Řandu měla podle Vlasty podat rok po rozchodu Pletánková trestní oznámení. Její expartner ji údajně stalkoval, obtěžoval, posílal jí nepříjemné dopisy a mluvil jí do výchovy dítěte.

Pletánková v tu chvíli žila se Zdeňkem Holíkem, se kterým měla i syna. Ten se do sporu s Řandou zapletl a došlo mezi nimi prý i na potyčku. Následně pak problémy utichly. S otcem svého dítěte se ale nakonec přesto rosnička rozešla.

Tina se na obrazovkách ukazovala do roku 2010. Následně ale ji i několik dalších rosniček nahradila v předpovídání počasí grafika. Moderátorka se snažila spolupracovat ještě s několika menšími stanicemi, vidět ji od té doby ale příliš nebylo.

Soukromí si hlídá

V roce 2017 prodělala bývalá rosnička operaci srdce. V médiích se poté nechala slyšet, že se cítí velmi dobře a vše proběhlo bez komplikací.

„Museli jsme už přistoupit k zákroku, protože pro Tinu nebyla vhodná medikace. Bylo lepší arytmii odstranit přímo v srdci,“ vysvětlil tehdy primář kardiologického oddělení Nemocnice Na Homolce Petr Neužil.

V současné době se čtyřiapadesátiletá moderátorka věnuje přípravám menších akcí, o svém soukromí téměř nemluví a na veřejnosti se ukazuje zřídka. Nadále dělá to, v čem je dobrá, není už ale tolik vidět, jako tomu bývalo dříve.

Zdroj: Aha!, iDNES, Blesk, Vlasta

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články