The Kelly Family: Paddy shodil vlasy a utekl do kláštera. Po návratu to roztočil v televizní show

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Kelly Family
Zdroj: Profimedia

Zná je snad úplně každý. Známá skupina The Kelly Family dosáhla slávy po celém světě. Pamatujete si na zpěváka Paddyho Kellyho, který se také podílel na úspěchu rodinné skupiny? Pojďme se podívat na to, jakou proměnou si prošel.


Michael Patrick Kelly je irský zpěvák, skladatel a textař, člen skupiny The Kelly Family. Stejně jako ostatní sourozence i jeho rodiče od narození hudebně vzdělávali. Nejvíce byl viděn především s akustickou a elektrickou kytarou, dále pak s baskytarou, pianem, klávesami, akordeonem nebo bicími.

Umělec s velkým U

Paddy s rodinou začal koncertovat v roce 1982. Později se vydal na sólovou dráhu a velice se mu daří. Mezi nejznámější hity, které zpíval, patří Fall In Love With An Alien, Take My Hand nebo One More Song. Celá rodina byla také známá díky dlouhým vlasům, ty nosil dlouho i Paddy.

V roce 2002 se vlasů rozhodl zbavit a ve stejný rok přijal katolickou víru. Stáhl se do ústraní a stal se členem řeholního společenství, kde přijal jméno bratr John Paul Mary a pořádal různé nábožensky založené koncerty.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Simple Paddy Kelly ??? (@simple.paddykelly)

Po vystoupení z kláštera se vrátil k hudební kariéře. Nyní si však musel dát od svých show pauzu kvůli pandemii koronaviru. A co vlastně zpěvák dělá, když nenaplňuje sály a nevystupuje se svými hity?

Ke konci loňského roku si Michael Patrick Kelly odpočinul také od sociálních sítí. Zpěvák se tak rozhodl, protože chtěl znovu naplnit své smysly krásou přírody.

Účast v oblíbené televizní show

Zpěvák se mimo jiné v Jižní Africe objevil v populárním pořadu Sing my Song, kde spolu se známými jihoafrickými interprety reinterpretoval různé hity. Všichni diváci měli z Paddyho husí kůži, protože se předvedl v tom nejlepším světle.

V pořadu se objevoval celé tři roky, minulý rok se ovšem rozhodl pro odchod. K příspěvku na svůj instagramový profil dodal: „Děkuji za nejlepší čas mého života.“ Fanoušci byli ze zpěvákova odchodu smutní, protože byl prý údajně důvodem, proč pořad sledovali.

Fanoušci jsou také přesvědčeni, že se Patrick již brzy objeví v jiném projektu a už teď se nemohou dočkat.

Zdroj: Bunte
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články