Těšíte se na Ježíška? Leoš Mareš nadělil sobě i fanouškům předčasný dárek v podobě turné už teď

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Leos Mares
Zdroj: Nextfoto

Leoš Mareš je v současné době především moderátor. Na druhou stranu hudba vždy byla jeho velká vášeň a stále se řadí i mezi zpěváky. I když v posledních měsících bylo v tomto ohledu z jeho strany trochu ticho, teď má pro fanoušky překvapení. Vlastní turné.

Mareš se s novým projektem pochlubil na videu, které natočil polonahý v noci přímo ve vlastním obýváku. Každé slovo důsledně zvažuje a je vidět, že si dává na představení celé akce záležet. A také že z ní má velkou radost.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

„Po několika měsících mlčení a po vypnutí všech mých velkých O2 arén je na čase vám prozradit ten důvod, proč se to všechno stalo,“ uvádí Mareš ve videu.

První turné

„Příští rok, tedy v roce 2024, vyjedu na své první turné v životě!“ svěřil se moderátor fanouškům. Potom se začal smát, takže je vidět, že má z celé události velkou radost a že si udělal Vánoce tak trochu předčasně.

Mareš prozradil, že navštíví celkem 13 měst. Doplnil, že na koncertech nebudou žádní hosté, že si celou věc vždy odzpívá sám. Na závěr pak uvedl, že má ještě dalších několik překvapení, která se ale lidé dozví až postupem času.

„Oznámení jsem si nechal speciálně na tento okamžik, protože právě teď je mému prvnímu synovi 18 let. A já to budu mít navždycky s tím spojené,“ dodal ještě závěrem videa.

Na Vánoce už se těší

Mareš si nadělil předčasný vánoční dárek a zároveň sdílel na instagramu také video, kterým dokázal, že se na Vánoce těší. Vzpomíná v něm na loňské svátky, které trávil u jednoho stolu s celou rodinou. Letos si ten největší dárek ale už rozbalil. Pochlubit se s takovou novinkou pro něj totiž podle úsměvu bylo opravdu něco velkého.

Marešovy koncerty sice začnou až v příštím roce, už teď se ale mají fanoušci na co těšit. V komentářích mnozí hádají, jaká města asi tak hudebník navštíví a jakých písniček se dočkají. Rozhodně je jasné, že to bude stát za to.

Zdroj: Instagram, Kafe

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články