Terezu Kerndlovou zvěčnil manžel v další provokativní póze. Prý na tom není nic špatného

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza kerndlova
Zdroj: Profimedia

Tereza Kerndlová pendluje mezi Španělskem a Českou republikou. Zpěvačka je oblíbená nejen díky svému pěveckému umění, ale také ví, čím zaujmout i širší veřejnost.

S manželem Reném si ve Španělsku vytvořili druhý domov. Celý rok tam mají krásné počasí, i když, jak Tereza přiznala, zrovna v tomto období se nedá koupat ani válet na pláži. Zpěvačka má ale kolem domu práce dost, i tak ráda odhaluje své tělo.

Snímky fotí manžel, který rozhodně nežárlí

Na svém instagramu má Tereza spoustu nápadníků i obdivovatelů. Kromě žen ji sledují také muži a je tedy jasné, že zpěvačka bude mít u každého snímku spoustu pozitivních komentářů hlavně od nich.

Tereza tak musela uvést na pravou míru, jak to má její manžel právě s těmi snímky, které jsou většinou pěkně žhavé. „Manžel to fotí, tím se to asi celé vysvětluje. Kdyby mu to vadilo, tak bych takové fotky nepřidávala a myslím si, že je to focené citlivě. Na plavkách není nic špatného,“ řekla Tereza pro super.cz.

Mezi nimi vládne naprostá důvěra. Jsou spolu už několik let, fanoušci po jejich svatbě stále doufají ještě v jediné – že bude Tereza oznamovat těhotenství. Na to se ale ještě necítí, i když samozřejmě miminko nevylučuje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Místo písniček prezentuje hlavně postavu

Svou luxusní postavu má těžce vydřenou, protože jak přiznala, v jednu chvíli cvičení fláká, ale v dalších dnech se zase do jídelníčku vrhne naplno a cvičí i několikrát denně. Naštěstí toto vynechání na její postavě znát není. A pokud ano, zrovna se v té době na sociálních sítích neukazuje.

Svůj život si maximálně užívá. Pravidelně své tělo vystavuje, protože by byla škoda ho mít schované, když je v Esteponě pořád tak nádherné počasí. Fanoušci jsou z jejích snímků u vytržení.

Tereza má teď jedno z lepších období, protože její rodiče velmi často bojují se zdravotními problémy. Vypadá to ale, že je všechno na dobré cestě a maminka i tatínek jsou zdraví. Ke štěstí jí tak momentálně nic nechybí.

Zdroj: super.cz, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články