Tereze Brodské přijde vykonávání domácích prací muži trapné a dehonestující. Vzhlédla se v japonských ženách

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Tereza Brodska
Zdroj: Nextfoto

Se svým manželem, fotografem Herbertem Slavíkem, je už téměř 30 let. Tereza Brodská v médiích několikrát uvedla, že i po tak dlouhé době jsou spolu šťastní a ve vztahu jim nic nechybí. Nedávno navíc v pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradila i pár receptů na dokonalé manželství.

Rodina byla vždy pro Terezu na prvním místě. „Ale to jistě souvisí s tím, že jsem měla dětství hodně poznamenané různými peripetiemi, včetně toho, že mě vychovávala nejstarší sestra mojí maminky. Možná jsem si podvědomě říkala, že takhle to nechci,“ svěřila se v rozhovoru pro Marianne.

Dokud nelítají talíře…

Podle Terezy se dá ve vztahu překonat prakticky všechno. Myslí si, že dokud po sobě lidé neházejí talíře, stojí za to na vztahu nějakým způsobem pracovat.

Svého muže by prý nikdy za nikoho nevyměnila. „Je mi nesmírnou oporou, nejen psychickou, ale i prakticky. Pětkrát denně venčí psa, luxuje, dělá veškeré domácí práce,“ vysvětlila. Obecně je ale prý radši, když se muž těmto věcem nevěnuje.

Je to asexuální

Brodská o sobě tvrdí, že není žádná feministka. Má jasnou představu o tom, co muž dělat má a co je naopak práce ženská.

„Chlap by podle mě neměl luxovat a mýt nádobí. Nejsem feministicky založená, jsem spíš japonská žena. Chlap je chlap. Vidět Herberta, jak žehlí… nevím. To je dehonestující, asexuální,“ uvedla v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Doplnila, že když luxuje, je to pěkně trapné. Ve vztahu je prý ideální být trochu submisivní. „To znamená, že na všechno přistoupíš. Na jakýkoli návrh. Je to hrozně pohodlné,“ vysvětlila.

Ačkoli ne každý nejspíš s jejími názory souhlasí, ona a její manžel jsou takto ve vztahu očividně spokojeni. Jinak by jim nejspíš šťastné manželství tak dlouhé roky nevydrželo.

Zdroj: 7 pádů Honzy Dědka, Marianne

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články