Tereze Bebarové začíná sezóna. Jako dáma se do 300litrové kádě patřičně vyfikla

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Bebarova Tereza
Zdroj: Profimedia

Sezóna otužilců už začala. Mrazy, na které se všichni tak těšili, už jsou konečně tady. Jednou z nich je i herečka a dabérka Tereza Bebarová. Ta ve svém okolí nemá žádnou řeku či rybník, tak si poradila jinak. Svou vodní lázní se pochlubila na svém Instagramu.

Tereza stejně jako řada dalších umělců propadla otužování podle nizozemského ledového muže Wima Hofa, který se kromě otužování věnuje také správnému dýchání a zdravému životnímu stylu.

Metoda přerušovaného půstu

Na tom zapracovala také bývalá Světlana ze seriálu Ulice. Jak si stihli všimnout bulvární fotografové už v létě, její těhotenská kila jsou dávno minulostí.

Jak sama uvedla pro deník Super.cz, klíčem k její parádní postavě je metoda přerušovaného půstu, kdy si člověk sám určuje, kolik hodin denně bude jíst a kolik se postit.

Nenalíčená kráska

Tento životní styl a pravidelné otužování oblíbené herečce zkrátka svědčí. Důkazem je i její instagramová fotka z 300litrového otužovacího sudu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Bebarová (@terezabebarovaofficial)

Tereza se vyfotila v nových plavkách a úplně nenalíčená. Na svých šestačtyřicet let vypadá jednoznačně parádně a strčila by do kapsy i mnohem mladší kolegyně.

Plastiky nepotřebuje

Tereza sama přiznává, že dříve měla ze svého těla mindráky, tedy z některých jeho částí. To už je nyní ale naštěstí dávno za ní.

„V minulosti jsem některé části svého těla nepovažovala za úplně repre – velký nos, žádná prsa… Pravda, dneska existujou různá řešení (silikon, plastika nosu atd.), která jsou sice fotogenická pro instáč, ale já se touhle cestou vydávat nechci,“ uvedla pro Ahaonline.cz

Populární dabérka není tedy fanynkou plastických operací a v jejím případě je to jen dobře. Její přirozená krása totiž žádné úpravy nepotřebuje.

Zdroj: Ahaonline.cz, Instagram,

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články