Tereza Ramba zvládla porod po boku svého muže. V divadle ho můžete vidět svlečeného do půli těla

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza ramba
Zdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia

Tereza Ramba porodila druhé dítě. Se svým manželem již má synka, který dostal jméno Mikoláš, na sociálních sítích mu ale pár obvykle přezdívá Slunce. Miminko, které přišlo na svět minulý týden, se nakonec jmenuje Mira. Ačkoli měla Ramba původně vymyšlené jiné jméno, porod byl úplně jiný, než očekávala, a i díky tomu se prý nakonec rozhodla jinak.

„Mikoláš přišel na svět, za krve a řevu, strašně, nasál vzduch a přihlásil se ke světu. Vás si pamatuju, říkala sestřička. Malého vezli ze sálu a řval jako tygr. Tady v porodnici nepřestal. A doma taky ne,“ svěřila se herečka na sociální síti. „Ale umazlili jsme ho. Nakonec mléko – láska – mléko, jak říká naše paní doktorka Barbora, všechno vždycky zachrání,“ dodala.

Jelikož byl první porod velmi hlasitý a komplikovaný, i v druhém případě očekávala Tereza příchod dítěte na svět podobným stylem. Ale zmýlila se. „A druhý den. Orgasmický porod. Když tohle přede mnou někdo po prvním porodu řekl, měla jsem chuť ho umlátit těžkou palicí. Čekala jsem Teodoru, ale přišla Miřenka. Mira. Míra. V takovém klidu a lásce,“ objasnila.

Celou dobu po boku partnera

„Matyáš mi tiskl ruku. Nenechal by mě v tom. On je můj Muž. Ležel na chodbě tak dlouho, než jeho ruka svírala moji. A povídal o všedních věcech,“ svěřila se herečka. Svým popiskem u příspěvku rozněžnila nejednoho fanouška, a dokonce i celá řada slavných osobností jí vyjádřila v komentářích podporu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Ramba (@tereza.voriskova)

„Terezko, radujeme se s vámi všemi. Ať je Miřenka zdravá, milující, milovaná, zářivá, plná života, inspirace, v srdci bezpodmínečná a odvážná a konečky prstů se stále dotýká štěstí, které je všude kolem ní,“ napsala Tamara Klusová za sebe a manžela.

„S láskou na vás tady hledím, mámo, s láskou myslím a s láskou čtu tvá slova. A moře lásky také posílám,“ dodala Jitka Čvančarová. Milými komentáři se to pod příspěvkem jen hemží a lidé přejí malé holčičce, aby byla krásná po mamince a silná po tatínkovi.

matyas ramba

Zdroj: Profimedia

Ten svou sílu ukazuje bez ostychu na jevišti, kde jako tanečník vystupuje do půli těla nahý, a je tak jasné, že ho Tereze mohou ženy jenom závidět. Rodina se snaží své dceři předat to nejlepší, co může, a je jasné, že pokud zdědí v budoucnu něco z tělesné kondice svého otce, bude nejen krásná, ale také fyzicky zdravá.

Ramba dojímá fanoušky

Rozsáhlý popisek, který napsala Tereza Ramba ke svému příspěvku, a dokonce s ním musela pokračovat v komentářích, shrnuje nejen narození Mikoláše a Miřenky, ale také zahrnuje vyprávění o rodině a několik milých vzkazů všem lidem, kteří si někdy prošli nějakou opravdu složitou situací.

Fanoušci jsou z jejího vyprávění nadšeni, většina je jich dojatá, a někteří dokonce přiznávají, že je Ramba svým příspěvkem rozplakala. Jako citlivá maminka jistě předá své dceři vše, co bude potřebovat, a Mira tak vyroste v milujícím prostředí po boku skvělých rodičů a staršího bratříčka.

Zdroj: Profimedia, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články