Tereza Ramba vyzvala sledující, ať jí přijdou pohlídat děti. Předtím však musela diplomaticky vyřešit počmáranou zeď

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Tereza Ramba
Zdroj: CNC / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Tereza Ramba je nejen skvělou herečkou, ale také maminkou dvou malých dětí. A protože má akční a zaneprázdněné babičky, mívá často co dělat, aby vše skloubila. A ukázalo se, že skloubit dvě děti a vaření vývaru nelze. Na počmáranou zeď od dětí měla herečka jiný názor než manžel, ale prý to diplomaticky domluvili a herečka vyzvala sledující, ať jí přijdou děti pohlídat.

Tereza Ramba prožívá stejné mateřské problémy jako všechny jiné maminky. Například na rozhovor pro server Lidovky v minulém roce přiběhla s mokrou hlavou a o půl hodiny později.

Trápí ji nemoci dětí

Vzhledem k jejímu natáčecímu režimu tak byla na místě otázka, jak to má s babičkami. Hlídají, nebo ne?

„Naše babičky jsou hodně aktivní. Jedna má penzion na horách, druhá má kromě práce odrůstající puberťáky. Když točím, tak se s nimi domluvím a hlídají na dvě stě procent, ale že bychom šli s Matyášem do kina nebo bych si v klidu umyla hlavu, to vůbec,“ prozradila sympatická maminka ve zmíněném rozhovoru.

Že mateřství není procházka růžovým sadem, ukazuje herečka na sociálních sítích poměrně často. Zejména nemoci dětí ji velmi trápí a dávají jí zabrat.

V létě se například se svými fanoušky ve stories podělila o hrůzný zážitek s laryngitidou.

„Je to štěkavý kašel a děťátko se pak nemůže nadechnout. Pomohl nám nejvíc otevřený mrazák a zachovat klid,“ popsala herečka.

Dodala, že si celá rodina sáhla na dno, protože museli vyhledat lékařskou pomoc, což u tohoto onemocnění bývá velmi časté.

Hranice musí být

O svém mateřství prozradila ve zmíněném rozhovoru pro server Lidovky například to, že je zmatkářka a režim u nich nefunguje. Děti chodí spát dle toho, jak ten den spaly.

To ale dle ní rozhodně neznamená, že její děti nemají hranice. U těch má naopak názor, že musí být jasně stanoveny. Zároveň má být vztah mezi rodiči a dětmi o lásce a pochopení.

„Stejně jako mí rodiče dělali chyby. Ale také v jejich výchově byla spousta lásky a respektu. S mámou to tak máme doteď. Umí se mi omluvit, přitom je to moje máma, autorita. Takže chyby se stoprocentně dějí i v mojí výchově, ale zároveň se dětem umím omluvit,“ dodala pro Lidovky.

A o hranicích se zmínila i v posledním příspěvku na svém instagramu, kde ubezpečila sledující, že její děti opravdu ty hranice mají.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Ramba (@tereza.voriskova)

Přijďte mi pohlídat děti

„Přísahám, že jsem vedle (čtyři kroky) cca patnáct minut dělala vývar. To ticho bylo blažený. A podezřelý,“ začíná hereččin příspěvek s fotkou, na které je pomalovaná zeď.

Herečka na fotce vypadá strhaně, ale situaci očividně vzala s nadhledem s tím, že stejně chtěli zeď malovat.

„Vězte, že se tady stejně mělo malovat, vězte, že moje děti mají perfektně nastavené hranice a vězte… víte co, nic nevězte, a jestli se vám to nezdá, tak vás vyzývám: Přijďte mi je pohlídat,“ pokračuje příspěvek.

Herečce se okamžitě dostalo velké podpory, protože tyto bájné chvilky ticha zná snad každá maminka. A že děti během pár minut stihnout udělat věci, na které by dle vás potřebovaly mnohem více času? Jsou prostě velmi kreativní a zvládnou to rychleji.

Příspěvek má ovšem ještě krásnější dodatek ve formě vyjádření rozdílného přijetí počmárané zdi.

„P.S.: Matyáš Ramba má na pomalovanou zeď absolutně odlišný názor než Tereza Ramba. Rozdílnosti ve vnímání pomalované zdi ovšem jsou již diplomaticky vyřešené,“ dodala herečka a popřála všem krásné a klidné Vánoce.

Zdroje: Lidovky, Instagram, Extra

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články