Tereza Ramba tvrdí, že je opravdová herečka a reklama ji neživí. Za fotku a pár videí přitom chce 100 000 korun

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza ramba
Zdroj: Václav Šlauf / MAFRA / Profimedia

Tereza Ramba rozhodně nemá o nabídky na role nouzi. Může si vybírat a rozhodně nepatří k těm, kteří strádají. Zároveň už se několikrát nechala slyšet, že sociální sítě ji rozhodně neživí. Zdá se ale, že nemá problém vydělávat na reklamách.


Magazín Sedmička přišel s informací, že Tereza je ochotná za velké peníze propagovat kosmetické výrobky. Kdyby se nepyšnila tím, že reklamu nepotřebuje, lidé by jí odpustili.

Žena, která ale již v minulosti mluvila o tom, jak nemá podobné věci zapotřebí, prodává svůj obličej firmám jenom proto, aby si přišla na peníze.

Práce snů

„Čím míň toho dělám, tím víc zjišťuji, jak tu práci miluji. Navíc se dá úžasně kombinovat s mateřstvím. Nebojím se říct, že je to práce snů,“ řekla nedávno Ramba v rozhovoru pro Novinky.

Teď se ale zdá, že má ještě další práci snů. Sedmička totiž informovala o tom, že se její redakci ozval člověk, který na instagramu shání celebrity pro propagaci výrobků.

Oslovil i Terezu Rambu, jejíž zástupce velmi rychle odpověděl: „Děkuji vám za zájem o spolupráci s Terezou Rambou. V případě plnění 1x post + 1x sada stories je její cena 100 000 Kč + 20% ag. fee.“

Za jednu fotografii a pár krátkých videí si tak podle všeho Tereza Ramba představovala 100 tisíc korun a odměnu pro manažera.

Zástupce kosmetické firmy nabídku považoval za bláznovství a jejímu manažerovi už neodepsal. Je ale velmi pravděpodobné, že v několika dalších případech si herečka pěkně vydělala.

Nevyzkoušené produkty

„Vždycky mám pocit, že už to tady vymažu, živím se něčím jiným, že ano, ne internetem a reklamou. Jsem herečka, opravdová. Vůbec tady v tom neopravdovém světě nemusím být,“ nechala se podle deníku Expres slyšet jednou na instagramu Ramba. Reagovala tím i na obvinění, že propaguje na internetu šaty za nezvykle vysoké ceny.

Propagace věcí za obří částky ale není největším problémem. Tereza je totiž očividně schopná propagovat i výrobky, které si předtím sama neověří a nevyzkouší. „Paní Rambě jsem napsal jen základní informace o naší kosmetice. Její zástupce se na další detaily už nevyptával, jen mi napsal, kolik by to stálo,“ prozradil Sedmičce zdroj.

Dodal, že řada celebrit si přitom zakládá na tom, aby propagovaly skutečně to, čemu věří, nebo o čem alespoň mají ověřené informace.

V tomto případě šlo zjevně pouze a jenom o peníze. Nezdá se přitom, že by na tom byla Tereza tak špatně, aby ze své herecké kariéry neuživila rodinu.

Zdroj: Novinky, Expres, Sedmička

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články