Tereza Ramba se svlékla pro Svěrákův film. U maminky režiséra málem neprošla

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza ramba
Zdroj: Profimedia

Tereza Ramba je skvělá herečka, která je ale známá tím, že se ve filmech nikdy nesvléká. Jaké překvapení tak čekalo na fanoušky i na média, když se na Vinohradské třídě objevil plakát, na kterém je Ramba téměř nahá. Její intimní partie zakrývá jen žehlička.

Plakát je lákadlem na nový film Zdeňka Svěráka s názvem Betlémské světlo. Ten bude do kin uveden 10. 3. a právě Tereza si v něm zahraje velkou roli. Proč se nakonec odhodlala k tomu ukázat se tak, jak ji matka příroda stvořila? A proč ji musela na roli ve filmu schválit i Svěrákova maminka?

Tereza se k celému snímku vyjádřila na svém instagramu, protože ji podle jejích slov bombardovala média dotazy, zda je na plakátu skutečně ona, a proč se tak najednou rozhodla pro film svléknout. Herečka na sociální síti odpověděla nejen jim, ale také fanouškům.

Řada důvodů

„Protože Janovi se neříká ne. Protože po porodu se člověk tak nějak přestane stydět. Miluje svoje tělo pro to, co mu dalo. Celý život jsem si připadala nějaká a něco chtěla jinak. Blázen. Teď si připadám perfektní. A stopy po mých dětech vítám,“ napsala herečka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Ramba (@tereza.voriskova)

Pokračovala ale celou řadou dalších důvodů, proč se najednou rozhodla tak, jak se rozhodla: „Protože můj muž Matyáš, kterému jsem to chvějící se ukázala řekl, že jsem nádherná a že je na mě pyšný. Je fakt, že viset si tam nahatá po porodu a po třicítce je jiný štýlo, to už mi snad ani není blbý. Ženy, milujte se, jste bohyně. Muži, milujte nás, jsme bohyně a chceme to slyšet!“

Nakonec doplnila, že se v poslední době stresuje ze spousty věcí, ať už se jedná o situaci ve světě nebo nemoci, a tak se rozhodla, že je načase udělat něco opravdu odvážného. A vypadá to, že fanoušci jsou za její odvahu opravdu rádi a ve velkém se na nový snímek těší.

Schválila ji nakonec i Svěrákova maminka

Aby si Tereza Ramba hlavní roli ve filmu zasloužila, musel ji schválit nejen sám režisér, ale také jeho rodina. Zdeněk Svěrák se přiznal, že s otcem, který je jako obvykle autorem námětu k filmu, řeší obsazení do filmů často. Od jisté doby se ale ptá na názor i své maminky.

„Věděl jsem, že jestli si chci udržet svého scenáristu, jestli nechci rozčílit svého tatínka, musím s ním vše konzultovat. Pak si můžu udělat, co chci, ale všechno s ním musí být probráno,“ říká režisér podle webu zeny.iprima.cz. Dodává, že s maminkou začal konzultovat herce pro své filmy až později.

„Pak jsem zjistil, že to musím rozšířit i na maminku. Když někoho chci obsadit, maminka to musí taky vědět. Třeba když jsem chtěl obsadit Terezu do role mojí babičky ve filmu Po strništi bos, maminka řekla: Tu policistku? Málem to neprošlo,“ směje se Svěrák.

Zdroj: zeny.iprima.cz, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články