Tereza Maxová ukázala své děti. Zejména synové jí z oka vypadli

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza maxova
Zdroj: Profimedia

Tereza Maxová se vždy snažila pomáhat lidem a působit jim jedině úsměv na tváři. Dříve jako modelka, dnes jako majitelka nadace. Každý z jejích příspěvků na sociálních sítích svým způsobem slouží k tomu, aby lidem ukázala, že mohou mít štěstí i z maličkostí. Zároveň ale také jako její vlastní vzpomínka.

Dříve si Tereza podle svých slov zapisovala doslova den po dni. V jednom z rozhovorů pro idnes.cz zmínila tolik informací, že redaktory zajímalo, jak si to všechno může pamatovat. Ona přiznala, že dříve si každou vzpomínku poznamenávala, pak s tím ale přestala.

„Pro tuto příležitost jsem po letech vytáhla své ručně psané deníky, v nichž jsou nalepeny například i polaroidy z focení a které zachycují den po dni můj život od roku 1989 až do roku 2000, kdy jsem s psaním přestala, protože se mi narodil první syn Tobias. Přišlo mi zbytečné zapisovat si, jak každé ráno vstávám, kojím, vařím a pak se jdu vykoupat,“ zasmála se.

I tak si ale vzpomínky dnes samozřejmě Maxová uchovává. A to pomocí fotografií, které sdílí na svém Instagramu. Ty jsou jednak pro fanoušky něčím, co mohou komentovat a k čemu se vyjadřují, ale jednak také něčím, co si jednou Maxová ráda připomene.

Společně s rodinou

Jeden z posledních příspěvků je několik fotografií, na kterých je Maxová společně se svou rodinou. Pomocí těchto snímků popřála fanouškům jen to nejlepší do nového roku, kromě milých slov jim ale ukázala, co je v životě člověka to nejdůležitější.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Maxova (@terezamaxova)

Je to především rodina a blízkost někoho, koho máme rádi. Právě takových chvil s lidmi, kteří jsou pro ni důležití, si Tereza váží. A ačkoli to třeba ve svém příspěvku nepíše, přímo to z něj čiší a není se tak čemu divit, že sympatické modelce fanoušci pod fotkou přejí jenom to nejlepší.

Ojedinělé a vtipné vzpomínky

Někdy se Tereza podělí s fotkou, která je plná emocí, lásky a je z ní znát, jak důležití jsou pro ni daní lidé. Jindy ale sdílí i příspěvky vtipné nebo ojedinělé události, na které v životě jen tak nezapomene. Třeba takové dojení krávy je pro ni něčím, co rozhodně stojí za to, aby se podělila s fanoušky o své pocity.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Maxova (@terezamaxova)

„Tak děvenko, ještě podojit a zamést na zápraží a rok 2022 může začít,“ napsala se smíchem Tereza k fotce, na které má vysmátý výraz a sedí na bobku u krávy. Někomu stačí k radosti málo, právě to je ale tím, co sledující na Maxové oceňují.

S jakým příspěvkem se podělí příště? Už teď je jasné, že to mnoho lidí pobaví, celou řadu jedinců donutí k zamyšlení a sama Tereza bude považovat fotografii nebo video za něco, k čemu se třeba časem vrátí a zavzpomíná na to, proč vlastně příspěvek na Instagram přidala.

Zdroj: Instagram, idnes.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články