Tereza Maxová si užívá volno v Turecku a skáče s dcerou do neznáma

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Tereza Maxova
Zdroj: Profimedia

Modelka Tereza Maxová se po mnoha letech strávených v Monaku vrátila natrvalo do Čech. Ale moře je moře, a tak se nyní vydala na dovolenou do Turecka a s dcerou zde nafotila krásné snímky skoku do neznáma.


Modelka má s manželem dceru Mínu a syna Aidena. Z předchozího manželství pak syna Tobiase.

Návrat domů

Jsou to již čtyři roky, co se modelka vrátila zpět do svých rodných Čech. Do té doby žila s manželem Burakem Oymenem a dětmi v Monaku.

Dětem však chtěla ukázat i svou rodnou zemi, a tak se sem přesunuli. Česko je pro ně základnou pro vyjíždění na různé dovolené. Školy mají však děti v Praze, kromě nejstaršího syna, který studuje v Londýně.

„Děti chodí v Praze do mezinárodní školy, ale je pravda, že jsme často na cestách. Zrovna včera jsem se vrátila z Londýna, kam jsem jela zkouknout nejstaršího Tobiáše a jeho studentský život, no spíš jeho výsledky a taky doupátko. Ale nebyla to taková hrůza,“ řekla modelka v březnovém rozhovoru a přiznala, že se synovi stýská.

„Stýská se mu. Dokonce vyslovil přání, abychom se odstěhovali do Londýna a on mohl zpět domů. Holt maminčin VIP servis je VIP servis,“ dodala modelka s úsměvem.

Nejčastějším místem, kam z Česka vyráží, je Turecko. Zde manželé vedou luxusní resort Six Senses Kaplankaya, mají zde tak své zázemí.

Skok do neznáma

Aktuálně se rodina vydala do zmíněného Turecka a užívá si zde klid a pohodu. Zda jsou s ní zde všechny tři děti, to není známo. Na fotce je totiž zachycena jen s dcerou Mínou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Maxova (@terezamaxova)

„Skok do neznáma, ale vždy spolu,“ okomentovala sadu krásných fotek s dcerou. Máma a dcera jsou zde zachyceny ve skoku nad hladinou a těžko lze poznat, odkud a kam skáčou.

Dcera Mína má dle fotek sportovní postavu a je zároveň i velmi ohebná. Maxová stále může konkurovat mnohem mladším modelkám a na její postavě je vidět, že je ve formě.

Zdroje: Super, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články