Tereza Maxová si užívá na dovolené v Řecku. Popsala však také velký strach o syna

od Dominika Jandorová
2 minuty čtení
tereza maxova bartoska
Zdroj: Nextfoto

Tereza Maxová patří mezi nejúspěšnější české modelky a svého vlivu využívá k pomoci ostatním. Prostřednictvím vlastní nadace pomáhá opuštěným dětem. Když však šlo o život jejímu synovi, mohla pouze bezmocně přihlížet a modlit se.

Dovolená ve slunném Řecku

Modelka a zakladatelka Nadace Terezy Maxové dětem si s rodinou užívá sluníčka v Řecku. Na svém instagramovém profilu se pochlubila krásnou postavou zahalenou pouze v plavkách.

Obdivné komentáře plné emotikonů a srdíček od slavných osobností na sebe nenechaly dlouho čekat. Bezchybné tělo i lákavou slunnou atmosféru dne u moře ocenily Aňa Geislerová, Monika Marešová nebo Pavlína Němcová.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Maxova (@terezamaxova)


Ačkoliv by se podle příspěvků na sociálních sítích mohlo zdát, že Tereza Maxová žije bezproblémový život plný pohody a lásky, pravda je jiná.

Ve své autobiografické knize pojmenované jednoduše Tereza se nebála svěřit ani s temnějšími okamžiky. Mezi ty nejhorší se určitě řadí strach o život syna Aidena.

Strach o synův život

Doma v Turecku si syn Terezy Maxové hrál bosý venku. Když se přiblížil ke kočičí misce s mlékem, nevšiml si schovaného hada. Ten byl zahnán do kouta a ve strachu Aidena uštknul.

Modelka hrůzou málem omdlela, naštěstí zasáhl manžel Burak Oymen a odvezl syna do nemocnice. Tam dostal Aiden protilátky a byl uveden do umělého spánku.

Dlouhé tři dny bojovali lékaři o chlapcův život, pro Terezu Maxovou to byly bezpochyby ty nejtěžší dny, plné strachu a bezmoci. Smrti Aiden nakonec unikl.

„Jenže mu pořád černala noha, takže jsem se zase bála. Člověk si říká: Super, přežil, teď hlavně ať mu neamputují nohu. Když řekli, že bude v pořádku, že o nohu nepřijde, tak jsem si zas přála, ať nekulhá… A když už nekulhal, tak jsem si přála, ať si může brzo hrát s dětmi,“ popisuje Tereza zažité hrůzy ve své knize.

Rodinný život

Tereza Maxová je mámou tří dětí. Nejstaršího syna Tobiase má z prvního manželství s tenistou Frederikem Fetterleinem. Dcera Mína a nejmladší Aiden pak mají za otce Buraka Oymena, kterého si modelka vzala v roce 2016 v tureckém městě Bodrum.

Zdroj: Instagram Terezy Maxové, blesk.cz
Autor: Dominika Jandorová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články