Tereza Maxová oslavila 11. narozeniny svého syna Aidena. V minulosti bojoval o život

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza maxova
Zdroj: Nextfoto

Tereza Maxová bojuje za lepší životy dětí, které nemají to štěstí a nemohou být se svou rodinou. Tu svou ale miluje nade všechno. Teď oslavila 11. narozeniny svého nejmladšího syna Aidena, který v minulosti bojoval o život.

Tereza se na instagramu pochlubila sérií několika snímků, na kterých je nejen ona sama, ale také jsou tam Aidenovi sourozenci.

Všechny děti už má v pubertě

Ve svém příspěvku popřála svému synovi jen to nejlepší. Nezapomněla také připsat, že v jejím životě hraje důležitou roli.

Na fotografiích je pak vidět Aiden jako novorozené miminko, a to nejen se svou krásnou maminkou, ale také svými sourozenci. Maxová ukázala také snímek ze svatebního obřadu, během nějž si vzala Buraka Oymena, Aidenova otce.

Aiden si podle všeho oslavu narozenin velmi užil. Přišlo mu popřát i několik kamarádů a známých. Akce probíhala venku, takže se děti mohly dostatečně „vyblbnout“.

Malý Aiden raději běhá po zahradě v botách, i když tomu bylo donedávna jinak.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Maxova (@terezamaxova)

Aiden málem nepřežil uštknutí hadem

V minulosti si celá rodina zažila krušné chvíle, protože Aidena uštknul had.

Co se vlastně stalo, vysvětluje Maxová ve své knize, kterou si dala jako dárek ke kulatinám.

„Aiden si vždycky venku hrává bos. Stojí večer u nás v Turecku u dveří zadního vchodu, nesvítí tam světlo, na zemi připravená miska s mlékem pro kočku, která ho ale ještě nevypila,“ vzpomíná Maxová.

„Aiden se tam jde podívat a nevšimne si, že je tam had. Zaslechne syčení, nohou se snaží zjistit, co to je. Chudák had v rohu nemá kam utéct, a tak ho uštkne.“ Manžel Maxové zachoval chladnou hlavu, ona se ale skoro zhroutila.

Aiden v nemocnici dostal protilátky a také byl v umělém spánku. Ty tři dny byly nejhorší v Terezině životě. Nakonec se z toho její syn dostal, ale stálo to hodně sil. „Člověk si říká: Super, přežil, teď hlavně ať mu neamputují nohu,“ svěřila se Maxová Blesku.

„Když řekli, že bude v pořádku, že o nohu nepřijde, tak jsem si zas přála, ať nekulhá… A když už nekulhal, tak jsem si přála, ať si může brzo hrát s dětmi,“ snažila se o pozitivní myšlení. Její malý synek ale překonal všechny nástrahy a nyní zase běhá po zahradě.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články